750W Bilgisayar Elektrik Tüketimi

Yeni üye olmasını geçtim, sizden bilgi almak isteyen birisine neden bu tepki? (n)

750W kasanın fazla bir önemi yok, önemli olan kullanım şekliniz...
Eğer sürekli oyun oynarsanız ve R9 390'ın da az güç harcamayacağını varsayarsak, aylık faturanıza yaklaşık 40- 50 TL eklenir.
Ama daha çok internete girmelik (normal kullanım) için kullanacaksanız tahmini- ortalama 10-20 TL faturanıza yansıyacaktır.
Yani bu tamamen kullanmanıza bağlı olarak faturaya yansıyacaktır.

Yeni üye olmasını geçtim, sizden bilgi almak isteyen birisine neden bu tepki? (n)

750W kasanın fazla bir önemi yok, önemli olan kullanım şekliniz...
Eğer sürekli oyun oynarsanız ve R9 390'ın da az güç harcamayacağını var sayarsak, aylık faturanıza yaklaşık 40- 50 TL eklenir.
Ama daha çok internete girmelik (normal kullanım) için kullanacaksanız tahmini- ortalama 10-20 TL faturanıza yansıyacaktır.
Yani bu tamamen kullanmanıza bağlı olarak faturaya yansıyacaktır.
Tepki çok mu olmuş ya :( Konuşma şeklim böyle gerçek hayatta da böyle konuşuyorum :kararsız: Ama tabi gerçek hayatta yüz ifadem gözüküyor o yüzden sert olmadığım anlaşılıyor :D Bir dahakine tepki gösterirken emojilerle renklendireceğim yazımı :ROFL:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı