750W+ PSU Önerisi

Sylvestre

Kilopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, bilgisayarım oyunlarda ayarı en üste getirip ayarları kaydettiğimde hiç bir hata vermeden kendini resetliyor. Bu sorunun ekran kartını besleyemediği için PSU' dan kaynaklı olduğu kanaatindeyim. Bu sorun için bir konu da açtım, yardımlarınızı bekliyorum.
Sizden ricam gerçekten parasının karşılığı ve beni uzun seneler sorunsuzca idare edebilecek 750W veya üstü PSU önerileri vermeniz. Bütçe olarak ne kadar ucuz olursa o kadar iyi, çünkü bu ara biraz elim sıkışık.

Bütçe varsa:

Bütçe daha az ise:

Hepinize teşekkür ederim. High Power mantıklı gibi duruyor ancak CPU kablosu kısa diye yorumlar gördüm. Kasam Corsair Carbide SPEC02 MidT ATX. Sizce sıkıntı yaratır mı? Ve duruma göre iade edebilir miyim sisteme takıp denedikten sonra?

Hepinize teşekkür ederim. High Power mantıklı gibi duruyor ancak CPU kablosu kısa diye yorumlar gördüm. Kasam Corsair Carbide Spec02 MidT ATX. Sizce sıkıntı yaratır mı? Ve duruma göre iade edebilir miyim sisteme takıp denedikten sonra?

Kısa diyorlar ama geçen bir kişi aldı o da tereddütlü idi fakat çok rahat yetişmiş.
Hepinize teşekkür ederim. High Power mantıklı gibi duruyor ancak CPU kablosu kısa diye yorumlar gördüm. Kasam Corsair Carbide Spec02 MidT ATX. Sizce sıkıntı yaratır mı? Ve duruma göre iade edebilir miyim sisteme takıp denedikten sonra?

@cihannkasap aldı ve taktı. Size anlatabilir diye düşünüyorum.

@cihannkasap Hocam nasıl memnun musunuz güç kaynağından? Kablo uzunluğundan veya başka bir durumdan sorun yaşatır mı? Ve bir de iade edebilir miyim eğer sorunum güç kaynağı kaynaklı değilse?

Geri
Yukarı