759 TL'ye kadar klavye önerisi

Bütçe
759

MuMMy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yıllardır kullandığım ucuz ama güzel klavyem (Rampage KB-R01) nihayet bozuldu. Şimdi yeni bir klavye bakıyorum. Araştırdığım klavyelerin bağlantılarını aşağıya listeliyorum. Sizce bunlar arasından hangisi alınmalı? Başka önerileriniz var mı?

MSI Vigor GK20 TR Rainbow Kablolu Q Oyuncu Klavye
Asus RA04 TUF Gaming K1 Usb Kablolu Mekanik Hisli RGB Gaming Türkçe Q Klavye
Razer RZ03-03401300-R3L1 Cynosa V2 Chroma Usb Kablolu Membran TR Q Klavye
Logitech G213 Prodigy 920-008094 Usb Kablolu RGB Aydınlatmalı Oyuncu Q Klavye
HyperX Alloy Core RGB Membran Oyun Klavyesi, Türkçe, 1,8 m, 1000Hz, USB 2.0, Siyah
Bloody B318 Q Oyuncu Klavyesi, USB 2.0, Multimedya-8XISW, 0.2 msn Tepki Süresi, LED Aydınlatma, Mekanik Tuşlu, Siyah/Kırmızı

Kırmızı anahtarlı mekanik veya membran klavyeler öncelikli tercihlerim olacaktır.

Membran olarakta Cynosa Lite veya Cynosa V2 Chroma öneririm.
Numpad olmayan klavyeler ve ortadaki enter tuşu küçük olan klavyeler pek hoşuma gitmiyor.

Edit: Bunu söyledikten hemen sonra attığım bağlantılardaki klavyelere tekrar baktım. Çoğu küçük enter tuşluymuş 🤫 Dikkat etmemişim, kusura bakmayın. Onları direkt eledim.

Bugün çıkıp mağazaları dolaştım ve hiç aklımda olmayan bir modeli deneyip beğendim. Bir de son kalan teşhir ürün olduğu için ucuz fiyattan satılıyordu, kaçırmadım. Bir problemi de çıkmadı. Aldığım klavye Corsair K68 CHERRY MX Red oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı