75Hz, 1ms, IPS monitör alınır mı?

Merhabalar. Ben bu attığım linkteki monitörü aldım 995 TL'ye. Görüntü kalitesi güzel, özellikleride benim için yeterli. Tepkime süresini hissetmedim bile 1ms/5ms farkını. Kısaca memnunum yani. 75 Hz IPS panel bakıyorsanız, bunada göz gezdirebilirsiniz.
Ürün linki: LG 24ML600M-B Monitör

Hayırlı olsun.

Merhabalar. Ben bu attığım linkteki monitörü aldım 995 TL'ye. Görüntü kalitesi güzel, özellikleride benim için yeterli. Tepkime süresini hissetmedim bile 1ms/5ms farkını. Kısaca memnunum yani. 75 hz IPS panel bakıyorsanız, bunada göz gezdirebilirsiniz.
Öncelikle monitörünüz hayırlı olsun güle güle kullanın. 75 Hz almayı düşünürsem değerli yorumunuzu dikkate alıcam. Teşekkür ederim.

Ben bu monitöre bakıyorum. Bir de bunun 23'8" liği var. 23'8 olan VA panel bu IPS. Kararsızlık içerisindeyim.

Ben bu monitöre bakıyorum. Bir de bunun 23'8" liği var. 23'8 olan VA panel bu IPS. Kararsızlık içerisindeyim.
Bende başlarda hep Acer IPS baktım, ama en son LG'de karar kıldım. Önceki monitörümde LG'ydi ve memnundum. Acer'in 75Hz IPS modellerindeki yorumlardan emin olamadım. Şimdiden hayırlı olsun sizede alacağınız monitör.

Merhabalar. Ben bu attığım linkteki monitörü aldım 995 TL'ye. Görüntü kalitesi güzel, özellikleride benim için yeterli. Tepkime süresini hissetmedim bile 1ms/5ms farkını. Kısaca memnunum yani. 75 Hz IPS panel bakıyorsanız, bunada göz gezdirebilirsiniz.

Hocam peki bu monitör nasıl, ne derece beğendiniz. Anlatırsanız baktığım monitör yerine bunu alabilirim. Ben de 75 Hz kullanacağım çünkü. Ms olayına çok takıntılı değilim. Şu an 19" TN panel kullandığım monitörden sıkıldım artık 10 sene oldu. Çerçevesi ince monitör istiyorum bunun ince mi?
Cevaplarsanız memnun olurum.

Hocam peki bu monitör nasıl, ne derece beğendiniz. Anlatırsanız baktığım monitör yerine bunu alabilirim. Ben de 75 Hz kullanacağım çünkü. Ms olayına çok takıntılı değilim. Şu an 19" TN panel kullandığım monitörden sıkıldım artık 10 sene oldu. Çerçevesi ince monitör istiyorum bunun ince mi?
Cevaplarsanız memnun olurum.
Baya beğendim açıkçası. 75 Hz IPS düşünüyorsanız tavsiye edebilirim. Çerçeve inceliğide gayet yeterli. Şu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
inceleme videosundan çerçeve inceliğini kendiniz görmenizde bakabilirsiniz. (04:50 saniyede başlıyor)
Bende 21.5 inc TN Panelden geçtiğim için, herhangi bir sıkıntı yaşamadım ve göze daha hoş geldi. MS farkı gerçekten hissedilen birşey değilmiş, onu anladım. Eğer daha üst seviye bir monitör kullanmadıysanız, eminim bu size ekstra hoş görünecektir. Hele ki sizin 19 inçten geçtiğinizi düşünürsek.
Ama yinede yanıltmış olmak istemem, bunlar şahsi düşüncelerim. Başka monitörlerle kıyas yapıp, inceleme videolarına bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı