75Hz Monitörün 60Hz Görünmesi

Jusword

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, Benim AsusVP228 75Hz monitörüm var fakat ilk resimde göründüğü gibi ULTRA HD, HD, SD bölümündeki 1920x1080 de en fazla 60Hz görünüyor. Fakat PC kısmındaki 1920x1080 yaptığımda 75Hz oluyor. Bunların farkı nedir ve bir PC kısmındaki ayarı yapsam bir sıkıntı olur mu?

Dosya Ekleri

• ULTRA HD, HD, SD.png
    ULTRA HD, HD, SD.png
    56,4 KB · Görüntüleme: 570
  • PC.png
    PC.png
    55,9 KB · Görüntüleme: 736
Monitör zaten 1080p'de en fazla 60Hz destekliyor. Ne seçersen seç monitör 1080p'de en fazla 60Hz tazeleme yapar. PC kısmının ne olduğunu bilmiyorum ama seçsen bile monitörün 60Hz'in üzerine çıkmayacağını biliyorum.

Satıcıların yanlış yazmaları veya ürünü satmak amacıyla bilerek yanlış bilgilendirmeleri işte. Ürünü almadan önce resmi sitesinden özelliklerine bakmayı alışkanlık haline getirin.

Geçenlerde birisinin başına daha aynısı gelmişti. Hepsiburada yanlış yazmış. Monitörü iade edin bence 75 Hz istiyorsanız. 75 Hz istiyorsanız öneririz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı