7600X sisteme High Power Element BR 650W 80+ Bronze PSU alınır mı?

NZXT olanı gençer Gaming'den 1310 TL'ye alabilirsiniz. Kasa olarak DF700 flux iyidir, Lian Li lancool 216 var ona da bakabilirsiniz.
Bunların 3 fanlı olanı yok mu hocam?

Corsair'in uygun fiyatlı PSU'ları pek kaliteli olmuyor. Atılan NZXT en iyi seçenek.
Biraz fazla sordum ama bir kullanıcı geri bildirim sitesinde firmalar hakkında yazılanları okuyorum o yüzden.

Bunların 3 fanlı olanı yok mu hocam?

Biraz fazla sordum ama bir kullanıcı geri bildirim sitesinde firmalar hakkında yazılanları okuyorum o yüzden.
Anladım site size uygun değilse max bütçeyi belirtin en iyi öneriyi yapalım.

2 fanlı ama 20Cm'lık fanlar toplamda 400mm ediyor. 120mm 3 fanlı kasalar toplam 360mm ediyor. Yani bunun fan boyutu daha büyük ama görünüş olarak beğenmediyseniz bilemiyorum.

Fanların dairesel kapladığı alan neredeyse 2 katı hocam 3 fanlı 120mm olan modellere göre.

Fanların dairesel kapladığı alan neredeyse 2 katı hocam 3 fanlı 120mm olan modellere göre.
Amazon veya Hepsiburada, Vatan (gece indirimi denk gelirse) resmi satıcı üzerinden istiyorum hocam, size zahmet oluyor. Kusura bakmayın, 2100 2300'de veririm, kafam rahat etsin de. Açıkçası herhangi bir problem durumunda iade ile ilgili bir sıkıntı yaşamak istemiyorum, uzun zamandır araştırıyorum. Kasayı da buralardan bakıyorum da yok. Kasa max 3K veririm.

2 fanlı ama 20Cm'lık fanlar toplamda 400mm ediyor. 120mm 3 fanlı kasalar toplam 360mm ediyor. Yani bunun fan boyutu daha büyük ama görünüş olarak beğenmediyseniz bilemiyorum.
Görünüş çok güzel, sessiz olsun da.

Bu kasa Amazon'da yok mudur, resmi satıcı veya bir tık pahalısı?

Amazon veya Hepsiburada, vatan (gece indirimi denk gelirse) resmi satıcı üzerinden istiyorum hocam, size zahmet oluyor. Kusura bakmayın, 2100 2300'de veririm, kafam rahat etsin de. Açıkçası herhangi bir problem durumunda iade ile ilgili bir sıkıntı yaşamak istemiyorum, uzun zamandır araştırıyorum. Kasayı da buralardan bakıyorum da yok. Kasa Max 3K veririm.

Görünüş çok güzel, sessiz olsun da.

Bu kasa Amazon'da yok mudur, resmi satıcı veya bir tık pahalısı?

Lian Li kaliteli markadır hem sessiz hem kuvvetli fanları var. QP Bilişim güvenilir bir yerdir İstanbul'daki mağazasından da alabilirsiniz. Amazon ya da Hepsiburada takıntısına gerek yok.

Lian Li kaliteli markadır hem sessiz hem kuvvetli fanları var. QP Bilişim güvenilir bir yerdir İstanbul'daki mağazasından da alabilirsiniz. Amazon ya da Hepsiburada takıntısına gerek yok.
Tamamdır, online alayım o halde. İstanbul'da yaşamıyorum hocam. 300 400 fazla versem daha iyi Lian Li yoktur değil mi?

Tamamdır, Online alayım o halde. İstanbul'da yaşamıyorum hocam. 300 400 fazla versem daha iyi Lian Li yoktur değil mi?

Benzer fiyatlarda alternatif olarak LANCOOL II var ama egzoz fan falan yok bu daha iyi ve yeni bir model 216. 215'e de bakabilirsiniz biraz daha uygun fiyatlı bir model ama 216'nın üst panelinde 360, bunun 280 mm radyatör desteği var.

Yeni konular

Geri
Yukarı