Elektronik 7735H 4050 ASUS TUF 22.999 TL!

16gb ram ile mi 75 derece 8gb ram ile mi? Bende de var aynısından BF5'te 82'den aşağı inmiyor.
Ram az olunca galiba işlemciye fazla yük biniyor hocam. Bende yenilerde 16gb ram siparişi geçtim. Bf5 te ful ultra ayarlarda turbo mod kullanırsam işlemci 85 civarlarında takılıyor ama fan sesi çok fazla oluyor biraz gereksiz grafikleri düşürerek 80-85 sıcaklıklar arası gezmek bana daha mantıklı geliyor.

Dosya Ekleri

• 721AE3BE-B9C7-4C03-A406-D41DC87E5A6E.jpeg
    721AE3BE-B9C7-4C03-A406-D41DC87E5A6E.jpeg
    161,8 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Ram az olunca galiba işlemciye fazla yük biniyor hocam. Bende yenilerde 16gb ram siparişi geçtim. Bf5 te ful ultra ayarlarda turbo mod kullanırsam işlemci 85 civarlarında takılıyor ama fan sesi çok fazla oluyor biraz gereksiz grafikleri düşürerek 80-85 sıcaklıklar arası gezmek bana daha mantıklı geliyor.
Bu BF5'mi? Eğer öyleyse hangi grafik ayarlarında ve hangi mapte bu fps değerlerini aldın? Benim bu fpsleri görmem zor oluyor çünkü.

Bu BF5'mi? Eğer öyleyse hangi grafik ayarlarında ve hangi haritada bu FPS değerlerini aldın? Benim bu FPS'leri görmem zor oluyor çünkü.

FPS'ler ortalama 80-90 arası hocam ama bazen anlık düşebiliyor RAM yetersiz geliyor. Şu an oynadığım ayarlar doku kalitesi gibi şeyler ultrada işime daha az yarayan ışık ve efekt kalitesi gibi şeyler düşük seviyede hocam.

İstanbul içi Taksim, Beyoğlu, Karaköy bölgesinde elden almak isteyenler için, Notebook içinden çıkan ram'i satıyorum.
500 TL.

Yeni üyeyim özel mesaj atmayı beceremedim :) 450 olur mu? Gelip kapınızdan alabilirim. Anadolu yakasındayım yol masrafına dedim o 50yi de :)
Seni mi kırıcam diyeceğim ama Eiffel kulesi resmi gerçekse yapmam indirim :)
O bir yana zaten uygun yazdım fiyatı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı