Elektronik Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC - 22.999 TL

Bir hafta sonra GTC 2022 başlıyor, RTX 3000 serisinin amiral gemilerini bugün almak riskli bir durum. Atıyorum 15K'ya bu ikisini yerden yere vuracak bir RTX 4070 getirir NVIDIA işler değişir.
Gtc 2022 dediğiniz şey nedir Nvidia'nın ürün tanıtımı mı? Bir de ne olacağı da belli değil aksine 4000 çıkınca 3000 e zam falan da gelebilir riskli durum.

Gtc 2022 dediğiniz şey nedir Nvidia'nın ürün tanıtımı mı? Bir de ne olacağı da belli değil aksine 4000 çıkınca 3000 e zam falan da gelebilir riskli durum.

Hayır etkinlik. NVIDIA kart ve teknoloji tanıtımlarını burada yapacak aynı AMD'nin Ryzen 7000 serisini Gamescon'da tanıtması gibi.

RTX 3000 serisine durduk yere zam gelmez, dolar artarsa doğal olarak fiyatı artar ama bu ayrı bir konu.

Hayır etkinlik. NVIDIA kart ve teknoloji tanıtımlarını burada yapacak aynı AMD'nin Ryzen 7000 serisini Gamescon'da tanıtması gibi.

RTX 3000 serisine durduk yere zam gelmez, dolar artarsa doğal olarak fiyatı artar ama bu ayrı bir konu.
Bilemiyorum. Peki dediğiniz gtc 2022 tam olarak hangi gün ve saatte olacak ve nereden izleyebilirim.

Bir hafta sonra GTC 2022 başlıyor, RTX 3000 serisinin amiral gemilerini bugün almak riskli bir durum. Atıyorum 15K'ya bu ikisini yerden yere vuracak bir RTX 4070 getirir NVIDIA işler değişir.
Nvidia bir toplantıda (yatırımcılarla falandı sanırım) 3000 ve 4000 serilerinin aynı anda piyasada bulunacaklarını ve aynı zamanda satış kanallarına olan satışların da azaltıldığını söylüyordu. Açıkcası ben nvidia tarafında değişim beklemiyorum. Hatta yeni RT çekirdeği diyip daha pahalıya bile gelebilir. Genel olarak beklentim 3080+ kartların bir tık daha azalması ve sonrasında yeni kartların Perfomans/$ olarak aynı ya da daha pahalıya satılması. 50-60 serisi kartları da önümüzdeki sene bekliyorum.

Tabii 2 hafta beklenebilir orası ayrı.

Geri
Yukarı