775 pin anakarta işlemci önerisi

Bütçe
200
RAM
4GB
Anakart
lga 775 pin
Arkadaşlar gorseldekı anakarta sahıbım. Intel Xeon L5420 CPU 2.5GHz 12m 1333MHz.
Yukarıdakı ıslemcı işlemci uyar mı? Anakartım destekler mi? 4 GB, ASUS NVIDIA GT730 daha çok fiyat performans bir işlemci almak istiyorum. Max 200TL bandında onerilerınız için şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar gorseldekı anakarta sahıbım. Intel Xeon L5420 CPU 2.5GHz 12m 1333MHz.
Yukarıdakı ıslemcı işlemci uyar mı? Anakartım destekler mi? 4 GB, ASUS NVIDIA GT730 daha çok fiyat performans bir işlemci almak istiyorum. Max 200TL bandında onerilerınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    41,9 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Yani aliexpessden pek işlemci almışlığım yok o nedenle forumdaki yorumlara bakayım dedim ve bildiklerimi sana aktarayım öncelikle gümrük vergisi işliyor diye biliyorum ve bir de işlemciyi alacağın satıcıyı iyi öğrenmen gerekir güvenilirse alınır.
BENİM ANAKARTIMA OLURSA ALICAM HOCAM TESEKKURLER

Geri
Yukarı