777X Taxi Testi Yapıldı

Lyâi

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Boeing'in yeni, B777'nin üst versiyonu diyebileceğimiz, kanat uçları katlanabilen uçağı Boeing 777X'in taxi testi geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Videosu da Boeing'in kendi YouTube kanalında yayınlandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Narin, asil bakışlarıyla 40.000 feet de gökyüzünü süsleyen, bir o kadar da gerektiğinde dişlerini gösterip rakiplerine taş çıkartan, alışverişten gelip beyni dopamin salgılamış bir kadın kadar tatlısın.

777'den sonra yeni aşkım 777X. 😍

Umarım THY seni bir gün alır da ilişkimizi daha yakından yaşarız.

Yalnız Rolls Royce makyajını pek sevmiyorum. Benimle buluşurken lütfen GE'li ol :)

Bana daha geniş gövdeye binmek kısmet olmadı😂. İstanbul'da yaşıyorum, Ankara ve Samsun hariç gittiğim bir yer yok uçak ile şimdiye kadar. Ankara uçuşlarında denk gelmedi, Samsun'a da gitmiyor zaten geniş gövde. Sırf 777'ye binmek için Bodrum ya da Antalya'ya gitmek istiyorum tatile. Ama benim en büyük aşkım B737 o yüzden sıkıntı değil.

Aynen hocam, General Electric adamdır. Rolls Royce'da neymiş. Sanırım 777X uçuşlara başlayınca en güçlü motor ünvanınıda alacak 777'den

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı