78 Mbps altyapımda 75 Mbps paket kullanırsam kopma olur mu?

tahlaci1234

Decapat
Arkadaşlar merhaba altyapım 77 Mbps destekliyor ben 75 Mbps lil paket bağlatsam kopma yaşanır mı? Bir de herhangi bir internet firmasından 100 Mbps'lik paket bağlatsam onu 75'e düşürme şansım var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu bilemeyiz. İnternet altyapı sorgulama siteleri tam olarak bilgi vermez. Tabi çok yakın sonuçlar veriyor. Ama en temizi modem arayüzünden DSL hat bilgilerini analiz etmek olur. Şu an VDSL kullanıyorsanız modem arayüzünden DSL bilgilerine ait yerin ekran görüntüsünü paylaşabilirsin.

Bunu bilemeyiz. İnternet altyapı sorgulama siteleri tam olarak bilgi vermez. Tabii çok yakın sonuçlar veriyor. Ama en temizi modem arayüzünden DSL hat bilgilerini analiz etmek olur. Şu an VDSL kullanıyorsanız modem arayüzünden DSL bilgilerine ait yerin ekran görüntüsünü paylaşabilirsin.

Şu an ADSL kullanıyorum ama yine de atim.
Servis sağlayıcınız ile görüşün. Onların sizin hattınıza en fazla kaç Mbps verebildiklerini ekranda görebiliyorlar.
Servis sağlayıcınız ile görüşün. Onların sizin hattınıza en fazla kaç Mbps verebildiklerini ekranda görebiliyorlar.
Bunu bilemeyiz. İnternet altyapı sorgulama siteleri tam olarak bilgi vermez. Tabi çok yakın sonuçlar veriyor. Ama en temizi modem arayüzünden DSL hat bilgilerini analiz etmek olur. Şu an VDSL kullanıyorsanız modem arayüzünden DSL bilgilerine ait yerin ekran görüntüsünü paylaşabilirsin.

Dosya Ekleri

• E15FFAA9-C2CE-4BB6-92F0-C106747DCA03.png
    E15FFAA9-C2CE-4BB6-92F0-C106747DCA03.png
    158 KB · Görüntüleme: 44
ADSL ve VDSL portlarında hat değerleri değişkenlik gösterebiliyor. Altyapı kontrolünde 70 civarı değerler çıkıyorsa ankastre ve modem arasındaki kablo iyiyse 75 Mbps alabilirsin.

Not: Altyapı desteklemediği halde 100 Mbps kullanmaya çalışırsanız erişim sorunları ortaya çıkacaktır.

Geri
Yukarı