8.000-10.000TL Gaming laptop tavsiyesi

Glompf

Kilopat
Daha fazla  
Belirttiğim fiyat aralığında bir Gaming laptop alacağım. AMD işlemci ve ekran kartı istemiyorum.
HDD mutlaka olsun, 8 GB RAM 4 GB ekran kartı olsa yeterli olur ama tercihim 16 GB RAM ve en az 6 GB ekran kartı.
Tercihlerim bu fiyatlara biraz zor gibi biliyorum ama yine de önerilerinizi bekliyorum dostlarım link bırakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Teşekkür ederim öneriniz için ama HDD yok ve bütçemi aşıyor maalesef.

512 SSD'li versiyonuda var. Ve neden AMD işlemci istemiyorsunuz hocam? Ryzen 5 4600H i7 10750H'a çoklu çekirdekte fark atıyor.

512 SSD'li versiyonuda var. Ve neden AMD işlemci istemiyorsunuz hocam? Ryzen 5 4600H i7 10750H'a çoklu çekirdekte fark atıyor.

AMD işlemcilere herkesin bir önyargısı var. Benim de almadan önce önyargım vardı emin olamadım almaya ama Ryzen 7 4800H işlemcisini uzun araştırmalar sonucunda aldım ve aldığım için hiç pişman değilim. Bu saatten sonra Intel'i çoklu çekirdekte büyük bir atılım yapmadıkça öldürseler almam.

Yıllardır kullandığım bilgisayarlarda hep Intel ve NVIDIA kullandım açıkçası, sorunlar yaşamadım öyle göze batan bir şekilde. Destekleri de beni memnun ediyor bildiğim yoldan devam etmek istedim. Önerinize gelecek olursam bu bilgisayarı sabah bende inceledim hoşuma gitti ama şunu düşündüm 4 GB ekran kartı yeterli olur mu aklımdaki soru bu şuan.

Yıllardır kullandığım bilgisayarlarda hep Intel ve NVIDIA kullandım açıkçası, sorunlar yaşamadım öyle göze batan bir şekilde. Destekleri de beni memnun ediyor bildiğim yoldan devam etmek istedim. Önerinize gelecek olursam bu bilgisayarı sabah bende inceledim hoşuma gitti ama şunu düşündüm 4 GB ekran kartı yeterli olur mu aklımdaki soru bu şuan.
Amd denerseniz pişman olmıyacağına ben garanti verebilirim. Bende hep intel kullanmıştım ama su an tam bir amd hastasıyım.

Yıllardır kullandığım bilgisayarlarda hep Intel ve NVIDIA kullandım açıkçası, sorunlar yaşamadım öyle göze batan bir şekilde. Destekleri de beni memnun ediyor bildiğim yoldan devam etmek istedim. Önerinize gelecek olursam bu bilgisayarı sabah bende inceledim hoşuma gitti ama şunu düşündüm 4 GB ekran kartı yeterli olur mu aklımdaki soru bu şu an.

Hocam 2K daha çıkabilirseniz Predator var, fiyatına göre tek geçerim.

Hocam 2K daha çıkabilirseniz Predator var, fiyatına göre tek geçerim.

Maalesef hocam bu kadar bütçe ayırabildim 10bin TL'yi aşamam.
AMD denerseniz pişman olmıyacağına ben garanti verebilirim. Bende hep Intel kullanmıştım ama su an tam bir AMD hastasıyım.

Hocam AMD araştıracağım. Fikir edindiğim zaman buraya paylaşacağım, teşekkür ederim.

Türkiye'deki tek alınabilir AMD'li laptop bence bu. Isınmıyor(stres testi maks 88 derece), malzeme kalitesi harika, 144Hz FreeSync. 1650 Ti ve 1650 arasında pek fark yok isterseniz programından overclock yapıp 2-3 FPS elde edebilirsiniz(Ti versiyon 3-4 FPS oynatır AAA oyunlarda).

Yeni konular

Geri
Yukarı