8.000 TL Mobil İş İstasyonu Öneri

Peki. Yorum yapmıyorum, sonuna kadar haklısınız. İmzamdaki sistemi öneriyorum konu sahibi arkadaşım.
Güzelce açıklıyorum, anlamıyorsunuz. Adamın derdi taşınabilirlikse zaten, gider laptop alır. Eğer adamakıllı bir sistem istiyorsa da benim önerdiğim Battle Bronze sistemden iyisini bulamaz. Lütfen olayı kapatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzelce açıklıyorum, anlamıyorsunuz. Adamın derdi taşınabilirlikse zaten, gider laptop alır. Eğer adamakıllı bir sistem istiyorsa da benim önerdiğim Battle Bronze sistemden iyisini bulamaz. Lütfen olayı kapatın.
8 kiloluk ATX kasa ile 3 kiloluk ITX bir mi sizce?

8 kiloluk ATX kasa ile 3 kiloluk ITX bir mi sizce?
Adamın derdi taşınabilirlikse ITX kasa mı alır, laptop mu? Kasayı taşıdın hadi. Klavye, mouse ve monitörü de yanında mı taşıyacaksın? Taşınabilir masüstü hayırlı olsun, yaşasın! :)

"8 kiloluk" sistem önerme sebebim; Alacağı sistem "taşınabilir" laptopa göre çok daha performanslı çünkü. Taşıma zorunluluğu yoksa ve sabit bir yerde kullanacaksa, onu alması daha iyi olur anlamında önerdim.

Ben nasıl kullanacağını bilmiyorum. Sadece, eğer dediğiniz gibi bir şekilde kullanmayaksa diye önerdim. Mesela, ofis-ev arası kullanır diye.

Ben de net olarak nerede kullanılacağını bilmiyorum. Fakat, benim işim de ilham gerektiren bir iş. Arkadaşın işinin de ilham gerektiren, kafa dağıtma gerektiren bir iş olduğunu biliyorum. Bu yüzden, sistemi sadece kapalı ortamda kullanmayacağını ön görüyorum ve bu yüzden de mobil diye belirtip, laptop örneği verdiğini düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba;

Yorum yapan, fikir veren herkese sonsuz teşekkür ederim. Halihazır da kullandığım, masaüstü bir sistemim mevcuttur. Tamamen iş amaçlı kullanacağım, taşınabilir bir sisteme ihtiyacım var. "Tulpar T7 V20.1 17.3" şu an için ihtiyacımı karşılayacak gibi görünüyor. Daha sonrasında; ekran kartı, RAM ve SSD takviyeleri ile çok daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı