8.000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Bütçe
4k-8k
4K-8k arası bir bütçem var gündelik kullanım için telefon arıyorum.
Depolama 128 GB+ olmalı.
Kamerasının iyi olmasına gerek yok pek kullanmıyorum.
nasıl bir telefon tavsiye edersiniz?

Bu yorumlardaki Samsung A15 diyen insanlari sakin dinleme bakmislar onun bunun sitesinden Max 8 binlik telefon hangisi diye sana onu aldirmaya calisiyorlar Realme C55 al keyfine bak 6300 civari fiyati var 33W şarj hizi ile 63 dakikada 100 oluyor ben Samsung A04sten A14e A14'ten A15e gectim sakin Samsung'un a2X serisi altindaki tum modelleri cop.

Bu yorumlardaki Samsung A15 diyen insanlari sakin dinleme bakmislar onun bunun sitesinden Max 8 binlik telefon hangisi diye sana onu aldirmaya calisiyorlar Realme C55 al keyfine bak 6300 civari fiyati var 33W şarj hizi ile 63 dakikada 100 oluyor ben Samsung A04sten A14e A14'ten A15e gectim sakin Samsung'un a2X serisi altindaki tum modelleri cop.
Bu bilginin kaynağı nedir acaba?
a15 bakıcam bi yardımınız için teşşekürler
Rica ederim.

Geçen gün Vatan'da Oppo'nun 256 GB bir telefonunu 8000 TL'ye satıyorlardı. Anneme almıştık ama markasını hatırlamıyorum. Mağazaya özeldi.

kaynagi benim 6 ay icerisinde a04s 14 a15 degistiren biriyim en sonunda gecen hafta c55 aldim rahatima baktim insanlara sacma sapan tavsiyeler vermeyin
Her şey şarj hızı değil. İşlemci, kamera, arayüz, yazılım, batarya, güncelleme desteği gibi konularda A15 daha önde. Mediamarkt gibi yerlere gidip sözde satış elemanlarından telefon tavsiyesi isterseniz tabii C55 önerirler. Tek dedikleri şey şarj hızı zaten. Bu arada kimse kimseye saçma sapan tavsiyeler vermiyor, bilmeden yanlış bilgiler veren sizsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı