8-10 bin TL monitör önerisi

Bütçe
8.000-10.000TL

Mclois

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, 3D Tasarımcı
Monitör almak istiyorum bu monitörde yoğunlukla 3D tasarım SolidWorks, catia gibi uygulamaları kullanacağım, yani renkleri ve görüntü çok kalitesiz olmasın istiyorum ama bir yandan da oyun oynamayı çok seviyorum ve sistemim genel Valorant, CS2 gibi oyunlarda 200-250FPS civarı veriyor. Yerimde çok yok, maksimum 24inç.
Kendim biraz araştırdım şöyle bir model buldum: Asus ROG Strix XG249CM Monitör bu isteklerim için nasıl?
Sizin önerileriniz neler?
Yardım eden herkese teşekkür ederim.

3D tasarım konusunda beni üzer mi sonuçta asıl alış amacım o renk ve görüntü kalitesi nasıl?

3D tasarım hiç yapmadım fakat video edit ve Photoshop için kullandım. Beni üzmedi açıkçası. ProArt modelleri fiyat konusunda biraz yüksek geliyor bana.

3D tasarım hiç yapmadım fakat video edit ve Photoshop için kullandım. Beni üzmedi açıkçası. ProArt modelleri fiyat konusunda biraz yüksek geliyor bana.
İşi profesyonelliğe taşıyacaksa ProArt modellerinden birini alması gerekiyor. Fakat kendisi oyunda oynayacakmış, önerdiğiniz monitör fazlasıyla işini görecektir.

Boyut 24ınc demıssınız fakat buyuk olsun dersenızde secenek olarak attım.

Amacınız renk doğruluğu ise ProArt modellerine bakın derim.
yok o seviyede değil.

Galiba Asus ROG Strix XG249CM Monitör bunu alacağım. Bir de bu monitörler için VESA bağlantısı nasıl seçilmeli kaliteli markalar neler bir de seçtiğim monitör ile uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım?

Boyut 24ınc demıssınız fakat buyuk olsun dersenızde secenek olarak attım.

Büyüğe yerim yok 2K çözünürlüklü istiyordum normalde de 27 inç çok büyükmüş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı