8-10 Bin TL Motosiklet Önerisi

huso1927

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 8-10 bin arasında bütcem var, aklımda CBF var sıfır ayarında ve Pulsar 200 ns var görünüşü çok güzel Pulsarın ama 30 binden sonra dökülüyor diyorlar, yardım eder misiniz konu hakkında. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Barkın, CF Moto 150 NK inceleme yapmıştı. Onları bakabilirsin. Fakat çin malı alınır mı bilmiyorum hala.

Altın Elbiseli Adam Youtube Kanalı'na girin ve aklınızdaki motosikletlerin incelemesini izleyin. Gereken cevabı orada bulabilirsiniz.

Ehliyetim a2 motor ilerde sorun yaparmı ona göre 1.5 ay daha beklicem sıfır ayarında garantisi devam eden 2016 2017 modellere bakıcam ama aklıma takılıyor motor sıkıntı çıkarır mı
Hocam artık Çinliler bile eskisi gibi değil Mondial Drift ile 85.000 KM yapan var ama bu da demek değil ki herkes Çinli alsın !

Birde seçmek zevk meselesi ;

Hız, tork hangisini istiyorsun yada ss, naked, commuter yani ne için kullanacaksın. Uzun yol yapacak mısın ?

Uzun yol yapacaksan kaç KM (tahmini)

Hiç tecrüben var mı (sürüş, eğitim) ama ehliyet var ise vardır büyük ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı