8.200 TL'ye kadar RTX 3060 önerisi

SedatCan27

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar konu başlığında gördüğünüz gibi. RTX 3060 almak istiyorum. İnternette 7.500-12 bine kadar gidiyor. Max bütcem 8.200₺ önerilerinizi alabilir miyim? Farklı ekran kartı modelleri de önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama size tavsiyem 6700xt olurdu.

Ekran kartı olarak 6700 XT alın.
Cashback kampanyası ile 7400 TL'ye alınabiliyor.

Asus DUAL Radeon RX 6700 XT 12G 192 Bit Ekran Kartı Bunu alın, Asus'un geri ödeme kampanyasıyla 1050 TL geri ödeme alacaksınız onu da farklı yerlerde harcarsınız.
Nasıl yani? 1050tl geri ödemeyi nasıl alıyoruz? Bayramdan sonra paramı denkleştirmiş oluyorum. Süresi ne kadar cashback indiriminin?

GÜNCELLEME : İşlemcim i5 10400F. 6700XT ile darboğaz yapabileceğini düşünüyorum. Ek olarak bu kartı serin çalışabilen bir kart mı? Sıcaklık derdiyle uğraşmak istemiyorum.

Son düzenleme:
Nasıl yani? 1050tl geri ödemeyi nasıl alıyoruz? Bayramdan sonra paramı denkleştirmiş oluyorum. Süresi ne kadar cashback indiriminin?

GÜNCELLEME : İşlemcim i5 10400F. 6700XT ile darboğaz yapabileceğini düşünüyorum. Ek olarak bu kartı serin çalışabilen bir kart mı? Sıcaklık derdiyle uğraşmak istemiyorum.
Ben i5 8600k ile 3060ti kullanıyorum, işlemci ağırlıklı oyunlar oynamama rağmen çok sıkıntı yaşamıyorum. Darboğaz çok az yaşabilirsin.

Burdan başvuruyorsunuz, yanlış bilmiyorsam 21 iş günü içinde başvurunuzu değerlendirip en geç 90 gün içinde paranızı yatıracaklarını söylüyorlar.

10400F, 6700XT ile darboğaz yapar mı? 1080p çözünürlükte.

Hikayeli oyunların büyük kısmında kurtarıyor. Online tabanlı ya da işlemci ağırlıklı oyunlarda darboğaz yaşayabiliyor. Bu fiyata bulmuşken alın bence ileriye dönük olur. Darboğaz olan hiçbir oyunda FPS düşmesi yemiyorsunuz zaten.

Geri
Yukarı