8+8 laptop RAM önerisi

Fikotakya

Hectopat
Merhaba. Benim AMD A10 4600M APU bir laptopum var, RAM 4+4 1600 MHz Dual RAM. Ben bunu 8+8 1600MHz yapmayı düşünüyorum. Valorant oynatıyor ama ara sıra 80 FPS'den 40 düşüyor. Yeni bir PC alacağım ama fiyatlar çok pahalı. Beni idare etmesi için 8+8 alacağım, sizce hangi RAM'i almalıyım ve neye göre almalıyım?

Yer yer yediğiniz dropları engellemek için ayarları değiştirin. Çözünürlük kısmak çözüm olabilir. Dahili grafik birimine 2GB bellek ayırdıysanız 1GB'a düşürün. Bu sistem için 8+8GB RAM masrafına girmeye değmez.

Yer yer yediğiniz dropları engellemek için ayarları değiştirin. Çözünürlük kısmak çözüm olabilir. Dahili grafik birimine 2 GB bellek ayırdıysanız 1GB'a düşürün. Bu sistem için 8+8 GB RAM masrafına girmeye değmez.

7,49 kullanıyor Valorant oynarken drop yediğim zaman sinir oluyorum ve ne zaman PC alabileceğim onu bile kestiremiyorum uzun zamandan beri bekliyorum ama artık gına geldi.
Yer yer yediğiniz dropları engellemek için ayarları değiştirin. Çözünürlük kısmak çözüm olabilir. Dahili grafik birimine 2 GB bellek ayırdıysanız 1GB'a düşürün. Bu sistem için 8+8 GB RAM masrafına girmeye değmez.

Çözünürlük 720p en düşük ayarlar.

Geri
Yukarı