8-9 bin TL civarı bütçe ile iş laptop önerisi

Buna bakabilirsin. Bütçenin biraz üzerinde ama. Pişman olmayacaksın.
Teşekkürler aynı cihazı takipteyim konuda belirttiğim gibi.

İtopya'da 9.1k ama 8.5k civarına düşmesini bekliyorum.

Pardon, konuda göremedim. İnşallah fiyatı düşer ve hemen alırsın.

Hocam ne yaptınız bir de hepsi burada da gaming olarak geçmiyo bu cihaz ikisi aynı ürün mü ?

Halen ürünü takipteyim, konuyu açtığımdan beri 1 lira bile düşmedi :)

Gaming olarak geçip geçmemesi önemli değil. Cihaz her türlü gaming laptopu adından da anlaşılacağı gibi. :)
Hocam 9849’a buldum, herkes yoğun ilgi gösterdi diye fiyatı mı düşmüyor anlamadım gerçekten.
MSİ bravo15 ryzen 7 4800h RX5500M 8 gb ram 512ssd şu anda 9800 hocam. Güzel laptop tasarımı kendisi de iyi, bunu da ara sıra kontrol edebiliriz illa ki lenovo olacak diye bir şey yoksa tabii 😀

Hocam 9849’a buldum, herkes yoğun ilgi gösterdi diye fiyatı mı düşmüyor anlamadım gerçekten.
MSİ bravo15 ryzen 7 4800h RX5500M 8 gb ram 512ssd şu anda 9800 hocam. Güzel laptop tasarımı kendisi de iyi, bunu da ara sıra kontrol edebiliriz illa ki lenovo olacak diye bir şey yoksa tabii 😀
Sağol hocam 4800h olan ürünleri toptan takip ediyorum :) Halen en ucuz İtopya lenovo 9172 tl. Acelem olmadığından indirim bekliyorum ama dolar da yerinde durmuyor hayırlısı.

1619023001158.png

Dolar 30 krş arttı diye hemen 100 tl zam koymuşlar ya. Cidden bu ülkede fırsatçıdan bol birşey yok. Dolar düşünce indirim yapmazlar ama üçkağıtçı düzenbazlar.

Ekran görüntüsü paylaşayım da yarın 10 bin tl yaparlar burada dursun.

1619103479168.png

Monster aldım bass gelince ses sonda olmadan bile klavye cızırtı yapıyor diye iade ettim n11 den bidaha aldım geldi yeni denedim yine cızırtı var Allah için 9000.9500 arası bi laptop söyleyin Windows lu diye almıştım bide fredos almak sıkıntı olurmu filan yardım bekliyorum söyle bi laptop gördüm buradaki biri itopya demiş burdan alsam sıkıntı yasarmiyim

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-04-23-23-41-14-752_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-04-23-23-41-14-752_com.android.chrome.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 24
Monster aldım bass gelince ses sonda olmadan bile klavye cızırtı yapıyor diye iade ettim N11'den bir daha aldım geldi yeni denedim yine cızırtı var Allah için 9000.9500 arası bir laptop söyleyin Windows'lu diye almıştım bir de fredos almak sıkıntı olur mu falan yardım bekliyorum.

Kardeşim Windows kurmak 15dklık işlem 40-50₺ yede OEM kod alır orijinal lisans yaparsın tertemiz olur bu kadar çekinmene gerek yok. Lenovo idepad Gaming 3, Acer Nitro 5 ikisinede bak hoşuna gideni al.

Kardeşim, Windows kurmak 15 dk.lık işlem ₺40-50’ye de OEM kod alır orijinal lisans yaparsın, tertemiz olur. Bu kadar çekinmene gerek yok. Lenovo Idepad Gaming 3, Acer Nitro 5; ikisine de bak, hoşuna gideni al.

9000-9500 arası 120 Hz Acer yok ki. Olsa keşke. Monster kötü. Tek seçenek Lenovo. Monster'da ses cızırtı yapıyor diye Lenovo alacağım, o da cızırtı yapıyor diyorlar. 😂 Şansa bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı