8 ayda sayısalda 60 bin sıralama mümkün mü?

ErrorCorrection

Decipat
Matematik temelim var. TYT denemelerim 40 net civarı geliyor. Matematik her zaman 13 net üstü geliyor (genellikle 3 yanlıştan fazla gelmiyor, konuyu bilmiyorum çoğu zaman)
Sizce bu sürede sayısal 60 bin yapabilir miyim?
Mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzenli çalışıp soru çözersen her şey mümkün kardeşim. 9. sınıftan itibaren çalışman lazımdı, geç kaldın diyen olursa hiç sallama bile. 1 sene gayet yeterli iyi sıralamalar yapmak için tabii çok sıkı çalışıp çok fazla soru çözmek şartıyla.

Matematik temelim var. TYT denemelerim 40 net civarı geliyor. Matematik her zaman 13 net üstü geliyor (genellikle 3 yanlıştan fazla gelmiyor, konuyu bilmiyorum çoğu zaman)
Sizce bu sürede sayısal 60 bin yapabilir miyim?
Mümkün mü?

Zamanın şu anda gerçekten çok iyi dershane veya bir eğitim alıyor musun yoksa YouTube üzerinden mi çalışacaksın?

Net bir şey söylememiz zor. Nasıl öğrenci olduğunu da bilemeyiz. Birisinin olur ya da olmaz demesiyle çalışmayı da bırakacak değilsin. Elinden geldiğince günlük çalışmanı sürdürmeye devam et, sınav zamanı geldiğinde de kendin deneyimlemiş olacaksın.

Dershaneye gidiyordum ama ailevi nedenler yüzünden gidemiyorum.

Sana eskiden kendi çalışma stilimi söyleyeyim haftada 6 gün günde en az 8 saat çalışıyordum ama direkt oturup değil 8 saati 2-2-2-2 diye bölebilirsin çok konun eksik olduğunu düşünüyorsan 2-3 ay sonra bunu 10 saate çıkarabilirsin ben 2020 sayısalda 100k yapmıştım son 5 ayda hırslıysan ve temelin olduğunu düşünüyorsan bence başarabilirsin ama tabii ki kimse kesin bir şey söyleyemez bu olayda durum tamamen sana bağlı.

8 ay harika bir süre bunun için, temelin sağlamsa hedefini bu kadar düşük tutmak senin için iyi değil daha iyisi de gelir, eğer bugünden itibaren düzenli başlarsan 30k da yapabilirsin.

* AYT için soru tipleri görmen önemli bu yüzden düzenli soru çözmen lazım, konu anlatımlı kitaplara para verme yutupdan hızlıca bak vakit kaybetme, soru üzerinde öğrenirsin çoğu şeyi.

* TYT içinse zaten uzun uzun konu çalışmana hiç gerek yok, yutubdan hızlandırılmış özet izleyip sadece deneme çöz, ne kadar süre tutup deneme çözersen TYT n öyle artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı