8 GB DDR4 RAM Önerisi

Captainamericaa

Hectopat

Merhaba arkadaşlar. Şu an bilgisayarımda linkteki RAM bulunuyor. Ama günümüz oyunları için 8 GB yetersiz kalıyor. Bu yüzden ekstra bir 8 GB RAM alacağım. Sıkıntı şu ki, en az 3000 MHz bir RAM almak istiyorum. Ama şu anki RAM 2666MHz gözüküyor. 3000 MHz alabilir miyim? Önerilerinizi bekliyorum.

Neo Forza 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 1.35V Gaming Soğutuculu Ram 269 tl ye aldım şuan memnunum alalı 4 gün falan oldu uzun süreli test yapmadığımdan bir şey diyemeyeceğim ama internetteki yorumlarıda okudum olumlulardı

Aynısını alın hocam. OC yaparak eğer anakart ve işlemciniz destekliyorsa 3000 MHz değerinde kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Attığınız linkte ki RAM çok pahalı. Bir tanıdığımda Kingston 8 GB RAM vardı ve 300 TL'ye Corsair 8 GB 3000 MHz RAM aldık sorunsuz çalışıyorlar. 400 TL o RAM için çok pahalı

Merhaba arkadaşlar. Şu an bilgisayarımda linkteki RAM bulunuyor. Ama günümüz oyunları için 8 GB yetersiz kalıyor. Bu yüzden ekstra bir 8 GB RAM alacağım. Sıkıntı şu ki, en az 3000 MHz bir RAM almak istiyorum. Ama şu anki RAM 2666MHz gözüküyor. 3000 MHz alabilir miyim? Önerilerinizi bekliyorum.
bende de kingston hyprex fury vardı yetmedi ek olarak bunu aldım Adata XPG Spectrix D60G 8GB 3000MHz DDR4 Ram Fiyatı hoşuma gitmişti ışıklandırması falan da xmp açarak hız yükseltirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı