8 GB ekran kartı önerisi

Hocam 4060 Ti gibi bir kart için sizce 8 GB yeterli mi?

DLSS 3.0 opsiyonunu eklediğimizde aşağı yukarı. 8 GB VRAM'e sahip olma konusunda 3060 Ti, 3070 ve 3070 Ti'dan daha avantajlı konumda.

Alt sınır diyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLSS 3.0 opsiyonunu eklediğimizde aşağı yukarı. 8 GB VRAM'e sahip olma konusunda 3060 Ti, 3070 ve 3070 Ti'dan daha avantajlı konumda.

Alt sınır diyelim.

Az ötede beğenmeme spamle sen de. Deli midir nedir?

Kanka amacın ne senin olay çıkarmaksa başarılısın.

Alt sınır diyelim.

Az ötede beğenmeme spamle sen de. Deli midir nedir?

Adama gelip boş beleş kart önerip deli yazıyorsun.

Adama gelip boş beleş kart önerip deli yazıyorsun.

Bütçe yok bir şey yok dümdüz girmiş 8 GB kart önerin diye. Ben de bu VRAM'e sahip en efektif kartı önereceğim tabii ki, gidip RX 470 8 GB mi önereyim?

Bütçe yok bir şey yok dümdüz girmiş 8 GB kart önerin diye. Ben de bu VRAM'e sahip en efektif kartı önereceğim tabii ki, gidip RX 470 8 GB mi önereyim?

Sen anlamakmı istemiyorsun şaka mısın 8 GB kart deyince akla ne gelir 6600 3060 segmenti tutupta 4060 Ti öneriyorsun o bütçe varsa 12 GB alır bütçeyi geç mantık yok o kadar güçlü kart 8 GB VRAM'le düzgün gider mi?

Sen anlamakmı istemiyorsun şaka mısın 8 GB kart deyince akla ne gelir 6600 3060 segmenti tutupta 4060 Ti öneriyorsun o bütçe varsa 12 GB alır bütçeyi geç mantık yok o kadar güçlü kart 8 GB VRAM'le düzgün gider mi?

Trilyon dolarlık şirket koyduysa vardır bir bildiği, ben önerimi konu sahibine yapıyorum başkalarına beğendirmek için değil.

Sen bana direkt olarak sorarsan RTX 4060 Ti 8 GB iyi midir, kötü müdür, alınır mı, artıları, eksileri, alternatifleri farklı bir konuda yanıtlarım. Ama burada konu sahibinin sınırsız bütçedeki 8 GB VRAM'li kart arayışına göre cevap veriyorum.

Trilyon dolarlık şirket koyduysa vardır bir bildiği, ben önerimi konu sahibine yapıyorum başkalarına beğendirmek için değil.

Sen bana direkt olarak sorarsan RTX 4060 Ti 8 GB iyi midir, kötü müdür, alınır mı? Artıları, eksileri, alternatifleri farklı bir konuda yanıtlarım. Ama burada konu sahibinin sınırsız bütçedeki 8 GB VRAM'li kart arayışına göre cevap veriyorum.

Trilyon dolarlık şirket çöp satsa vardır bir bildiği deyip alın o zaman siz.

Yeni konular

Geri
Yukarı