8 GB RAM 465 GB HDD sisteme işletim sistemi önerisi

ruzgaraz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar, sorun şu ki Windows 10 kullanıyordum ancak kendisi çok kasıyor. Ben de Windows 8.1'e geçeceğim. Performanslı olur mu? Bunun dışına bir işletim sistemi önerir misiniz? Windows olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle iyi forumlar, sorun şu ki Windows 10 kullanıyordum ancak kendisi çok kasıyor. Ben de Windows 8.1'e geçeceğim. Performanslı olur mu? Bunun dışına bir işletim sistemi önerir misiniz? Windows olsun.
Bu sistemde Windows 10 işletim sisteminin kasması saçmalık değil mi ? Ben bile kullandığın sistemden %50 düşük performans veren bir sistem kullanıyorum Windows 10 sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.

Windows 10 kullanmanda sıkıntı olmayacaktır.
Windows 10 kasıyor demiş zaten.

Evet düşünceme göre bir performans artışı olur.

Bu sistemde Windows 10 işletim sisteminin kasması saçmalık değil mi ? Ben bile kullandığın sistemden %50 düşük performans veren bir sistem kullanıyorum Windows 10 sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.
Aslında kasmıyor ama oyunlarda yükleme sürelerinde uygulamalar yanıt vermemeye başlıyor

Kasanızı güzelce bir temizleyin, format attın, eskimiş macunu silip yeni macun sıkın sorun %90 çözülecektir.
Tavsiyeniz için teşekkürler ama daha format atalı 1 ay kasamı temizleyeli 2 gün macunu sıkalıda 2 gün oldu
ve kasa değil laptop

Geri
Yukarı