8 GB RAM Bluestacks için yeterli midir?

ntrs87

Hectopat
RAM'ım 4 GB, Intel Core i5 7200U NVIDIA GeForce MX130 ve Intel HD Graphics 620, 1 TB HDD, Windows 10 bu laptopa 4 GB RAM daha eklemeyi düşünüyorum (DDR 4)eklersem oyunlardaki anlık donmaları giderir mi? GTA 5, BlueStacks ile Brawl Stars ve Fortnite için yeterli olur mu? 4 GB RAM'im var şu anda 8 yapacağım. GTA 5 kasar mı bu sistemde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mobil ekran kartları çok kötü oluyor GTA 5 için üzgünüm :( Fortnite için bir şey diyemiyceğim ama BlueStacks ayarlarına bakın belki de RAM'iniz yetiyordur sınırı artırmayı deneyin.

Hocam 1 TB HDD yerine SSD kullansanız daha iyi verim alırsınız.

Yüksek grafik ayarı takıntın yok ise orta ayarlarda rahatça oynayabileceğini düşünüyorum. Kesinlikle 4 GB RAM eklemelisiniz genel olarak bir hız artışı yaşanacaktır.

RAM'ım 4 GB, Intel Core i5 7200U NVIDIA GeForce MX130 ve Intel HD Graphics 620, 1 TB HDD, Windows 10 bu laptopa 4 GB RAM daha eklemeyi düşünüyorum (DDR 4)eklersem oyunlardaki anlık donmaları giderir mi? GTA 5, BlueStacks ile brawl stars ve Fortnite için yeterli olur mu? 4 GB RAM'im var şu anda 8 yapacağım. GTA 5 kasar mı bu sistemde?

Bence ekle her zaman iyiydir ama ondan çok işlemci ve grafik kartını kullanır hem bu arada BlueStacks kullanıcısı olarak gameloop u kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim arada büyük fark var gerçekten. Gameloop ta 11 yıllık laptopla 60 FPS alabiliyorum ama BlueStacks'da 30-50.

Yeni konular

Geri
Yukarı