8 GB RAM hangi oyunlarda yetersiz?

Tam olarak ondan diyebilirim ya. Detroit'te acı çekersin bence. Ben 3200 MHz kullanıyorum. Overclock yaptım, normalde 3000 MHz.

Anakart overclock da desteklemiyor ama Detroit'i ne olursa olsun oynayacağım Detroit bir şaheser.(ama galiba bitiremeyeceğim her seferinde şunu yapsam ne olur diye diye tekrar aynı bölümü oynuyorum daha ilk bölümdeyim :) o kadar çok seçenek var ki bayılıyorum bu oyuna )

Anakart overclock da desteklemiyor ama Detroit'i ne olursa olsun oynayacağım Detroit bir şaheser.(ama galiba bitiremeyeceğim her seferinde şunu yapsam ne olur diye diye tekrar aynı bölümü oynuyorum daha ilk bölümdeyim :) o kadar çok seçenek var ki bayılıyorum bu oyuna )
Oyunu test ederken en başta Connor denilen karakteri öldürmüştüm bizim 😂 sonra en iyi sonla bitirdim zaten. Oyun şaheser, yemin ediyorum. Seçimler çok arada bırakıyor, çok heyecanlı.

Oyunu test ederken en başta connor denilen karakteri öldürmüştüm bizim 😂 sonra en iyi sonla bitirdim zaten. Oyun şaheser, yemin ediyorum. Seçimler çok arada bırakıyor, çok heyecanlı.

Hayır en iyi son diye bir şey olduğundan emin değilim mesela bir seçenekte dilinle konuşup anlaşıyorsun adamı vuruyorular birinde sen kendin silahı alıp infaz ediyorsun her türlü kız yaşıyor ama senin seçimlerin karakterini yansıtıyor :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı