8 GB RAM ile 16 GB RAM arasında fark olmaması

Arkadaşlar siz daha gençsiniz ben yıllarımı verdim, benden daha mı iyi anlayacaksınız? AC: Origins için 2. 8 GB rami aldım hala kasıyor.

İşte boşa geçmiş bir ömür...

Bir de bunu dene işini görür belki:

1614711532927.png

Tek kanal RAM'in bant genişliği ve 8 GB boyut o oyuna yetiyorsa nasıl fark etsin? 20 oyunda fark eder, 20 oyunda etmez. Hangisini oynadığına bağlı.

Arkadaşlar siz daha gençsiniz ben yıllarımı verdim, benden daha mı iyi anlayacaksınız? AC: Origins için 2. 8 GB rami aldım hala kasıyor.

Yıllarını verdikten sonra "1 adet oyunda test yapıp kesin sonuca varabilirim" diyorsan biraz boşa geçmiş sanki.

Sanırım piyasada dönen en büyük yalan 2x8 GB RAM'in 8 GB RAM'den daha iyi denilmesidir. Gittim paraya kıyıp 300 TL verdim ve arada hiçbir fark yok. "2x8 GB RAM has left the chat"

Bu senin oynadığın oyunun RAM büyüklüğüne ve RAM'in MHz ine bakar ama 2x8 RAM ve 1x8 RAM takarsan ve oynadığın oyun yüksek RAM istemiyorsa fark etmezsin 2x8 GB RAM arkada 10 tane oyun açıkken daha rahat kullanırken bu 1x8 de daha çok kasar örnek verdim 10 uygulama derken MHz farkında gözle göremezsin sadece daha hızlı çalışır ve 1-2 FPS daha fazla alırsın

Hocam.

Sende sorun var o zaman kasmaması lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartını nereden aldın sen?

2.el aldıysa sıkıntıda oyunun direk optimizasyonu kötü konsolda bile kötü performans veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı