16 GB RAM ile 32 GB RAM arasında bir fark olur mu?

AMD Radeon Software ayarlarından GPU ve VRAM ayarlarını %10-15 arası düşür, güç ayarlama kısmından da -8 ayarlayıp dener misin?

Tamamdır KVRT bitsin deneyeceğim.

AMD Radeon Software ayarlarından GPU ve VRAM ayarlarını %10-15 arası düşür, güç ayarlama kısmından da -8 ayarlayıp dener misin?

Düzelmedi acaba Prime serisi andik ASUS anakartdan mı dolayı fırsatım olsa X570'e geçeceğim.

M.2 öncesi donma var mıydı?
Düzelmedi acaba Prime serisi andik ASUS anakartdan mı dolayı fırsatım olsa X570'e geçeceğim.

Son düzenleme:
OCCT ile stress testi yaptın mı? Ekran kartı ve işlemci güç tüketim değerli stabil mi, yük altında ısılar ne durumda bir bak istersen. Testi 20-30 dakika gibi biraz uzun tutabilirsin.

OCCT ile stress testi yaptın mı? Ekran kartı ve işlemci güç tüketim değerli stabil mi, yük altında ısılar ne durumda bir bak istersen. Testi 20-30 dakika gibi biraz uzun tutabilirsin.

1693426255838.png

Sizce sonuç normal mi? RAM testi ekte.

Son düzenleme:
Nasıl bir SSD kullanıyorsun bilmiyorum ama bu değerler donma kasma yapacak seviyede düşük değil. Power testini gerçekleştirdin mi?

Nasıl bir SSD kullanıyorsun bilmiyorum ama bu değerler donma kasma yapacak seviyede düşük değil. Power testini gerçekleştirdin mi?

Sizce RAM için normal mi?

SSD saniyede 4500 yazıyor başka sisteme takıp bıraktığımda yaşadıklarım olmuyor.

Pardon benim dikkatsizliğim. Benim de çok az üzerinde bir sonuç çıktı. Sorun kaynağı o değildir.

O zaman sorun ne kafayı yemek üzereyim format attım yok SSD'leri söktü yok RAM'li temizledim yok GPU söktüm taktım yok PSU zaten testleri geçti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
iki gündür böyleyim.

Geri
Yukarı