8 GB RAM kullanılabilir 5.9 GB

Şöyle yap NVIDIA denetim masasını ac ve 3D ayarlara gel. Orada genel ayarlarda olamasi lazım. Otomatik kullanımı sadece NVIDIA olarak sec düzelecek mi sorunun bak.
Şuan yaptım ama sanırım bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor. Oyunum bittiğinde deneyeceğim. Başka bir ayar yapmam gerekiyor mu NVIDIA denetim masasından?

1574161937739.png

Cihazı devre dışı bırak desem bir sorun olur mu? Ram miktarına bir de öyle bakayım?

1574162307460.png

Dediğiniz ayarı yaptığım halde AMD GPU'su inatla 3D desteği vermeye devam ediyor. Bilgisayarımda çok oyun olmadığından dolayı düzgün test edemiyorum. Ama sanırım servisin söylediği büyük bir yalan. Keşke bu işi tam olarak bilen biri görse ve bizi aydınlatsa. Ben gerçekten 8GB Ram performansı alamıyorsam bu tam bir rezillik ve kandırmaca.

Eki Görüntüle 461518

Dediğiniz ayarı yaptığım halde AMD GPU'su inatla 3D desteği vermeye devam ediyor. Bilgisayarımda çok oyun olmadığından dolayı düzgün test edemiyorum. Ama sanırım servisin söylediği büyük bir yalan. Keşke bu işi tam olarak bilen biri görse ve bizi aydınlatsa. Ben gerçekten 8GB Ram performansı alamıyorsam bu tam bir rezillik ve kandırmaca.

Configuration bölümünde Graphic Device var mi
Bir baksana yazdığıma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı