8 GB RAM'e upgrade

erensavas

Hectopat
Daha fazla  
Ben GTA 5 oynarken RAM kullanımım 6, 5 ve 7GB arası. CS:GO oynarken 5, 5 ve 6 GB arası. Zaten en çok bu oyunları oynuyorum. Sistemimde işlemcim i5 8250U ve ekran kartım AMD Radeon 530. 4 lehimli + 4 GB 2400MHz RAM takılı sistemimde. Sizce arttırmamın faydası olur mu? Zaten 12 GB ile 20GB seçeneklerim var arttırmak için. 12 GB daha mantıklı derseniz öyle de arttırabilirim. Ama 20 ile 12 arasında fark olacaksa 20'ye arttırmak istiyorum. Rehber olur musunuz?

Aynı RAM'den ekleyip 16 GB yapabilirsin. Bu arada ekran kartın çok iyi değil.
Hocam başlığa göre yorum yaptınız galiba. 12 GB daha sağlıklı olacaktır ancak tam olarak Dual Channel mantığı işlemez. Ekran kartı oyunlara tam olarak katkı sağlayamıyor, ekran kartı için yapacağınız pek bir işlem yok.

Hocam başlığa göre yorum yaptınız galiba. 12 GB daha sağlıklı olacaktır ancak tam olarak Dual Channel mantığı işlemez. Ekran kartı oyunlara tam olarak katkı sağlayamıyor, ekran kartı için yapacağınız pek bir işlem yok.
Duyduğuma göre RAM ne kadar fazla olursa ekran ms'i düşüyormuş sanırsam. Bu doğru mu? Eğer doğruysa 20GB RAM yapmam daha mantıklı değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı