8 GB RAM'li sisteme tarayıcı önerisi

Dikkat edersen Android kullanıyorsunuz hocam. Google her türlü bilgi alıyor. Kafaya takmaya gerek yok. ☹️

Yani hocam biraz mahrumiyet ya adı üstünde gizli sekme.

Bu arada vanilla Android kullanıyorum kullandığım tarayıcı Chrome değil kiwi browser.

Şu an Brave kullanıyorum ama fazla beğenmedim hem iyi RAM kullanıyor hem de arayüzü filan kötü bir tarayıcı Opera kullanmak istiyorum gx mi kullansam normal Opera mı kullansam diye kararsızım bir farkı var mı?

Şu an Brave kullanıyorum ama fazla beğenmedim hem iyi RAM kullanıyor hem de arayüzü filan kötü bir tarayıcı Opera kullanmak istiyorum gx mi kullansam normal Opera mı kullansam diye kararsızım bir farkı var mı?
Gx optimize bir tarayıcı değil. Hem yavaş çalışıyor hem 2 site açılınca 1.2GB RAM kullanıyor. Brave ona göre mükemmel kalır.

Dikkat edersen Android kullanıyorsunuz hocam. Google her türlü bilgi alıyor. Kafaya takmaya gerek yok. ☹️
Google servislerine bağımlı olmadan çalışan açık kaynak kodlu programlar da mevcut. Kullanılabilir. Android için Mull, Windows ve Linux için Librewolf güzel bir örnek. Bilgisayar için Ram minimum yesin istiyorsanız Lynx falan deneyin.

Yok bu kadarı da fazla diyorsanız Falkon öneririm. Bazı sayfaları açamayabilir ama kesinlikle hafiflik konusunda iyidir. Ayrıca yine açık kaynak kodludur bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı