8 GB'lık RX 570 4 GB'a düştü

Cihaz kimliğinden de MSI BIOS'u olduğu çıkıyor zaten.

Peki ekran kartımın normalde olması gerekn BIOS'u hangisi link atma şansın var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten 8 GB ise bu olması lazım: TechPowerUp

Ekran kartının üstünde yazdığı gibi şöyle yazmakta ROG-STRIX-RX 570-O8G / bunu götürüp tecrübeli bir bilgisayarcıya götürsem halledebilir mi? Hallederse ne kadar fiyat tutar?

Gerçekten 8 GB ise bu olması lazım: TechPowerUp

Ve yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim satın aldığım kişiye ya düzeltin ya da zararımı karşılayın ben yaptırayım dedim cevap bekliyorum siz yine de bir bilgisayarcı kaç paraya düzeltir yazarsanız çok mutlu olurum.

Ne kadar tutar bilemem.

Satın aldığım kişiyi aradım ve yarın bir bakacağını söyledi bir sıkıntı varsa telafi edeceğini anlattı. Ben bir şey daha sormak istiyorum izninle şimdi atılan BIOS'a göre ekran kartının RAM şeyi düşer mi? Örneğin 4 GB olan BIOS'u attıysak 8 GB sa ekran kartım 4E düşer mi düzeltilene kadar?

Satın aldığım kişiyi aradım ve yarın bir bakacağını söyledi bir sıkıntı varsa telafi edeceğini anlattı. Ben bir şey daha sormak istiyorum izninle şimdi atılan BIOS'a göre ekran kartının RAM şeyi düşer mi? Örneğin 4 GB olan BIOS'u attıysak 8 GB sa ekran kartım 4E düşer mi düzeltilene kadar?
Atılan BIOS 4 GB kartı işaret ediyorsa VRAM düşer. Faturası falan varsa tam olarak emin olursunuz kaç GB olduğuna. Fatura yoksa kartın seri numarasını bulmak lazım bir şekilde.

Eğer gerçekten Rog Strix 8 GB ise, BIOS atıldığında 8 GB olur elbette.

Atılan BIOS 4 GB kartı işaret ediyorsa VRAM düşer. Faturası falan varsa tam olarak emin olursunuz kaç GB olduğuna. Fatura yoksa kartın seri numarasını bulmak lazım bir şekilde.

Eğer gerçekten ROG STRIX 8 GB ise, BIOS atıldığında 8 GB olur elbette.

Üstünde sayılar yazıyor ama onlar olabilir mi? Böyle bir sorun yaşayan tek insan olarak bence unutmaıyn beni.

Geri
Yukarı