8 mbit internet ile düşük performans alıyorum

deux freres

Kilopat
Makaleler
1
İyi akşamlar arkadaşlar. Geçen gün konu açmıştım bilgisayarımın performansı düşük diye. Bilgisayarıma Windows 8.1 kurdum. 8.1'den çok memnunum fakat Google Chrome'da çok az performans alıyorum. İnternetim 8 mbit ttnet. Bilgisayarımda virüs olacağından dolayı böyle olduğunu düşünüyorum. Fakat diğer diskimde önemli bilgilerim var. Sizce virüsten mi kaynaklanıyor? Facebook'ta oynadığım bir kaç oyun var onlar bile oynanamayacak derece de kasıyor. Pool Live Tour oynuyorum yani abartısız simgesine tıklamaya korkuyorum yanıt vermeyecek diye :D.

Reklam temizliği yapın. Ayrıca Chrome 38 sürümünden kaynaklanabilir. :) 38 sürümünden ben de memnun değilim. Arasıra kasmalar yaşanıyor. Hatta bu sabah taramada yaptım. Sistem bakımıda yaptım ama hala aynı. :)

Reklam temizliği derken? Bir de sadece Chrome'da değil tüm tarayıcılarda böyle yavaş. Ücretsiz virüs programı olarak ne önerirsiniz?

Ekran kartı sürücüm doğru lakin doğru olmasaydı oyun oynayamazdım. Bu arada tarama bitti 3 tane virüs tespit edildi.
favicons
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi Bunların çoğunu da uyguladım bakacağım işte performansına.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı