8 Mükemmel Oyun 10 TL BF3 - Crysis 2 - Medal of Honor - Dead Space - Mirror's Edge

Originde Reedem Code kısmını açarak 10 15 dk bekledikden sonra key girme kısmı geliyor bekleyin :)

qntk.png

Bu arada Origin'de bulunan eski üyeliğime bir şey oldu siteye bile giriş yapamıyorum şifre yanlış da demiyor giriş'e tıklıyorum aynı sayfada kalıyor yeni üyelik açtım sorun yok.

Originde Reedem Code kısmını açarak 10 15 dk bekledikden sonra key girme kısmı geliyor bekleyin :)

qntk.png

Bu arada Originde bulunan eski üyeliğime birşey oldu siteye bile giriş yapamıyorum şifre yanlışda demiyo giriş e tıklıyorum aynı sayfada kalıyor yeni üyelik açtım sorun yok.
Beyaz sayfa çıktı şimdide.

Korsan oyun DVD'si kaç para bu arada? Birisi korsan fiyatını hesaplasın da bunları korsan oynayanlara hatırlatırız fiyatı yeri geldiğinde ;) Bu arada 13 gün süre var, nasıl olsa oynamak isteyenler korsandan kazıklanacaklarına acele etsinler, fiyat her gün az da olsa (cent cent) artacak.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı