8. nesil iPad deneyimi

thedekusmash

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
iPad sekizinci nesil her an yanınızda olan bitmeyen bir bataryasıyla gerçekten size güzel bir performans sağlamakta. Apple Pencil olmasına gerek yok kulak çöpünden kalem yaparak kullanabiliyorum 32 GB hafızası gerçekten yetiyor. Bu tabletin yanına YouTube Premium alırsanız keyfinize keyif katacaktır. O zevk veren ve parlak ekranıyla iPad sekizden gerçekten çok memnunum herkese tavsiye ederim. Bu tablet uzun süre güncelleme hep güncel kalacak ve size çok iyi performans sağlayacaktır iyi günler.

Ipad 8 32GB Cell + Apple pencil 1 i 21 Aydır kullanıyorum. Arkadaşın dediğinin tam tersi. 9 GB ipados işletim sistemi + 6 GB Diğer Sistem olunca 15 GB kafadan gidiyor. Güncelleme yapabilmek içinde 4 GB hafızada boş bırakmanız lazım ki güncelleme yapmıyor yoksa ettimi size 19 GB. Geriye 12 GB hafıza kalıyor. Telegram 1.5Gb, notability 1.4, tiktok 1.3, netflix 1, instagram,facebook,akbank,twitter,youtube 300MB dan 1.5GB ettimi size 7GB

Bakın daha oyun yüklemedim bile. Geriye 5 GB kalıyor. O 5GB yi varın siz kullanın.

Temmuz gibi bitiyor garantisi. İlk işim hafızasını yükselttirmek olacak.

Batarya konusunda “ Hala 100 “. Arkadaşa katıldık tek nokta Bataryası. Bitmek bilmiyor, canavar gibi.

iPad 8 32 GB cell + Apple Pencil 1'i 21 aydır kullanıyorum. Arkadaşın dediğinin tam tersi. 9 GB iPadOS işletim sistemi + 6 GB diğer sistem olunca 15 GB kafadan gidiyor. Güncelleme yapabilmek içinde 4 GB hafızada boş bırakmanız lazım ki güncelleme yapmıyor yoksa ettimi size 19 GB. Geriye 12 GB hafıza kalıyor. Telegram 1.5GB, Notability 1.4, TikTok 1.3, Netflix 1, Instagram, Facebook, Akbank, Twitter, YouTube 300 MB'dan 1.5GB ettimi size 7GB.

Bakın daha oyun yüklemedim bile. Geriye 5 GB kalıyor. O 5GB'yi varın siz kullanın.

Temmuz gibi bitiyor garantisi. İlk işim hafızasını yükselttirmek olacak.

Batarya konusunda “ hala 100 “. Arkadaşa katıldık tek nokta bataryası. Bitmek bilmiyor, canavar gibi.

iPad OS 16.5 7 GB kaplıyor, güncellemeler hafızamı doldurmak yerine hafızadan her güncelleme kafadan 1-2 GB yer açıyor. Diğer kısmını boşaltmak için restart atmanız yeterli arada sırada tableti sıfırlayın benim hafızam hep sabit bir şekilde 17,18 GB'larda geziyor ilk aldığımdada bu şekilde idi. Hala bu şekilde. Sizin tablette bir sorun olmasın?

Yeni konular

Geri
Yukarı