8 RAM 2400 MHz önerisi

Bütçe
900-1000
Bu:

Yada bu:

Corsair marka olna CL değerlerinde dolayı daha performanslı olur.

Kit olarak alın derim. 2400 MHz almak zorunda da değilsiniz. Daha uygun fiyatlı olan yüksek MHz RAM de alabilirsiniz.

Piyasadaki en iyi 8 GB RAM budur. CL14 olması sayesinde diğer RAM'lerden daha performanslıdır. Aceleniz yoksa indirime girmesini bekleyebilirsiniz.

Kit olarak alın derim. 2400 MHz almak zorunda da değilsiniz. Daha uygun fiyatlı olan yüksek MHz RAM de alabilirsiniz.
Ben de kit olarak tavsiye ederim, eğer aynı bilgisayara takacaksan.

Laptop modelinizi yazar mısınız?
dell inspiron15 7577.
8 GB, DDR4, Laptop Ram Fiyatları | En Ucuzu Akakçe

Eğer loptop da takılı RAM var ve ona ek olarak takacaksan aynısından bulmaya çalış. Eğer takılı RAM yoksa tavsiyem Crucial veya Corsair alınabilir.
RAM var fakat GB olarak yetmediği için yükseltmek istiyorum o yüzden eskileri bir işime yaramaz muhtemelen. 2

Piyasadaki en iyi 8 GB RAM budur. CL14 olması sayesinde diğer RAM'lerden daha performanslıdır. Aceleniz yoksa indirime girmesini bekleyebilirsiniz.

(2x8) kit olarak bulamadım, 2 adet aldığımda Dual çalışmasında bir sıkıntı olmaz değil mi?

Anakartımın 2400 MHz desteklediğini biliyorum. Fazla MHz bir RAM alırsam sıkıntı yaratabilir mi?

Son düzenleme:
dell inspiron15 7577.

RAM var fakat GB olarak yetmediği için yükseltmek istiyorum o yüzden eskileri bir işime yaramaz muhtemelen. 2

(2x8) kit olarak bulamadım, 2 adet aldığımda Dual çalışmasında bir sıkıntı olmaz değil mi?

Anakartımın 2400 MHz desteklediğini biliyorum. Fazla MHz bir RAM alırsam sıkıntı yaratabilir mi?
Desteklediği frekansda çalışır. Tavsiyem bunu alman.

Geri
Yukarı