8. sıınıf olmak zor mu?

8. sınıf zor ama imkansız değil. Bu dediklerim boş gibi gelecek ama 1.dönem başndan itibaren her dersten toplam 100 soru ile başla. Bu soru sayısını her ay 25 ya da 50 arttır. Ağırlığı Türkçe matematik ve fene ver. Ben geçen sene matematiğe ağırlık vermedim. Türkçe 17/3 Mat 8/12 Fen 20/0 doğru yanlış idi. Tavsiye değil zorunluluk bu matematiğe çalışacaksın.
Sizin için sorun olmayacaksa sorabilir miyim? Kaç puan aldınız?

Anlıyorum, rehberlik hocanız size çok yardımcı olabilirdi. Siz eksiklerinizi belirleyip günde 4 saat gibi bir çalışma ile işten kalkabilirsiniz. Hedefiniz LGS olsun. Nitelikli bir okul düşünmüyorsanız LGS'den önce okul diploma puanınızı yükseltmek için çalışın.
Peki çalışmaya yaz tatilinde mi başlamalıyız??

Anladım, teşekkürler. Yaz tatili içinde ayrı bir program hazırlanabilir yani?
Evet, yaz tatilinde genel bir tekrar yaparsınız. 1 ay gibi bir süre ayırsanız yeterli geriye kalan 2 ay rahat nefes alırsınız. Eğer şimdi başlamazsanız yaz tatiliniz zevkli olmayacaktır.

En kolayı 8. sınıf. Sınavınız tek senenin konuları yarım dönem adam akıllı çalışsan içinden geçersin sınavın. Dersleri de ahım şahım konular değil çoğu 6. sınıfta gördüklerinin tekrarı.

Evet, yaz tatilinde genel bir tekrar yaparsınız. 1 ay gibi bir süre ayırsanız yeterli geriye kalan 2 ay rahat nefes alırsınız. Eğer şimdi başlamazsanız yaz tatiliniz zevkli olmayacaktır.
Çok teşekkürler tavsiyeler için :)
En kolayı 8. sınıf. Sınavınız tek senenin konuları yarım dönem adam akıllı çalışsan içinden geçersin sınavın. Dersleri de ahım şahım konular değil çoğu 6. sınıfta gördüklerinin tekrarı.
Sınav gözümde küçüldü şuan bu iyi bir şeymi... 6. Sınıfı çok güzel halletmiştim çünkü.

Sizin için sorun olmayacaksa sorabilir miyim? Kaç puan aldınız?
396.
Çok teşekkürler tavsiyeler için :)

Sınav gözümde küçüldü şuan bu iyi bir şeymi... 6. Sınıfı çok güzel halletmiştim çünkü.
Sınavdan ne çok kork ne de çok hafife al. Arası iyidir düzenli çalışırsan her şey olur. Sıkılsan da devam et.

Yeni konular

Geri
Yukarı