8. sıınıf olmak zor mu?

Dediğim gibi çalışırsan çok rahat kazanırsın hatta daha üst liselere bile gidersin.
Yaşadığım ilçede bunun daha üstü yok gibi sanırsam, daha üstü İl'de falan herhalde. Ama burada eskiden büyük kardeşim okuduğu için gitmek istiyorum, özellikle Basketbol Sahası için :D

8. sınıfı boş ver, lisede çok zorlanırsın. 8. sınıfta olsam sürekli okuldan kaçardım, disipline giderdim, okulun tadını çıkarırdım fakat lisede hiçbirini yapamayacağına emin ol, her gün sınıfta kalma korkusu ile yaşıyorum.
Bunlara maalesef özenemem, çünkü özenenleri görüyorum ve hepsi -3 iq oluyor genelde.

Ben 9'um. Matematik ve fen e ağırlık ver. Türkçe bilgi sorusu az oluyor diye biliyorum. Artık yoruma dayalı. Matematik en zor ders.
LGS de çok uzun sorular var. Matematiğe ağırlık verirsen diğer öğrencilerin arasından sıyrılırsın.

Şu an 8.sınıfım sana tek önerim matematiğe yüklen. Ben yüklenmediğim için hata yaptım. Çok çalış o derse onun dışında kolay. Benim okuduğum okulda liselerin gördüğü konular mevcut yani farklı ülkedeyim ama normal bir okuldaysanız çok zor değil.

Dedi ve lgs'sine çalıştı genç osman
Okula serserilik yapmak için gitmiyorum maalesef, öğrenmek için gidiyorum.. Ama arada arkadaşlar okul çıkışı şöyle böyle yapalımmı dediklerinde kıramıyorum o kadar.
Şu an 8.sınıfım sana tek önerim matematiğe yüklen. Ben yüklenmediğim için hata yaptım. Çok çalış o derse onun dışında kolay. Benim okuduğum okulda liselerin gördüğü konular mevcut yani farklı ülkedeyim ama normal bir okuldaysanız çok zor değil.
İlçenin en büyük ortaokulu, 1k kişi falan var, tabii lise gibi puanlarla gidilmediği için saçma sapan olaylar da gelişebiliyor.

Arkadaşlar yaşadığım ilçedeki fen lisesinin taban puanı 410'muş, sizce yapılır mı? Yapılırsa da çok zorlar mı?

Ben çok çalışmadan 404 almıştım geçen sene. Keşke daha sıkı tutsaymışım baştan:D.
Çalışırsanız yapabilirsiniz kesinlikle imkansız değil. Rehabete kapılmayın yeter.

Geri
Yukarı