8. sınıf için PYBS nasıl kazanılır?

Fikir almak? Son günleri daha verimli geçirebilmek? Sınav anını yönetme taktikleri? Çözüm taktikleri? Nasıl kazanılırdan kastım bu 10 günü nasıl geçireyim diye sormaktı. Son haftaya kadar hiçbir şekilde çalışmayıp, konuları bilmeyip "ne halt yapacağım" diye zırlamıyorum. İnsanlardan fikir almanın nesi yanlış sizce? İlla sınavdan bir ay önce mi konu açmam gerek?
Madem biliyorsun neden konu açtın ki?🙃

Madem biliyorsun neden konu açtın ki?🙃
Her konuyu bilen kazansa.... Dostum başta da söyledim amacım fikir almak😶‍🌫️

Kendini kasma çünkü büyük ihtimalle okulda olduğun sınavlar hariç eğitim hayatında girdiğin en kolay sınav olacak büyük ihtimalle. Stresi yönetmen en önemlisi ki bu konuyu açtıysan endişelerin vardır. Elini sallayan alıyor o bursu rahat ol.
Sağolun hocam "ya kazanamazsam" endişesi vardı üzerimde biraz da olsa dindi. Geçen sene bikaç soruyla kaçırdığım için tekrar öyle olsun istemiyorum biraz da bundan endişem

Her konuyu bilen kazansa.... Dostum başta da söyledim amacım fikir almak😶‍🌫️

Sağolun hocam "ya kazanamazsam" endişesi vardı üzerimde biraz da olsa dindi. Geçen sene bikaç soruyla kaçırdığım için tekrar öyle olsun istemiyorum biraz da bundan endişem
ben bırak 1 yanlışı 1 puanla kaçırmıştım 5 ten 6 ya geçerken 6 dan 7 ye geçerken çok hırs yapıp çok çalıştım 488 almıştım şu anda 8 bitti hazirlığa geçecem önümüzdeki dönem inş hazirlık atlarım

Geri
Yukarı