8. sınıf kaynak kitap önerisi

Hocam atar mısınız müsaitseniz.
İyi akşamlar hocam kusura bakmayın beklettim biraz.
Matematik:
Ankara Güçlendiren
Hız
Fenomen A
Solomat(Lgs lise hocam yaz yt de var)
Türkçe:
Nitelik
Paraf Yayınları IQ 12'li deneme
Fen:
Nitelik
Ankara
Hız
Paragraf:
Av Yayınları
Tonguç Paragraf ONS
Okyanus Master
Elimde daha zorlayıcı kaynaklar var ancak sizler için şimdilik bunlar ideal.Nitelik belki zorlar ama yine de yazayım dedim tercih sizin.Türkce için fazla kaynak yok biliyorum ama bizde dil bilgisi için 2 konu vardı ve diğer konular sözcükte anlam falan gibi temelimden dolayı yapabiliyordum.Matematik için bu kaynaklar çok çok güzel bana inanabilirsin özellikle solomat.Fen zaten sevgi işi feni seviyorsan ilgin varsa birazcık da gayretle harika şeyler basabilirsiniz.Paragraf için cozduklerimden hepsi de güzeldi tavsiye ederim.

İyi akşamlar hocam kusura bakmayın beklettim biraz.
Matematik:
Ankara Güçlendiren
Hız
Fenomen A
Solomat(Lgs lise hocam yaz yt de var)
Türkçe:
Nitelik
Paraf Yayınları IQ 12'li deneme
Fen:
Nitelik
Ankara
Hız
Paragraf:
Av Yayınları
Tonguç Paragraf ONS
Okyanus Master
Elimde daha zorlayıcı kaynaklar var ancak sizler için şimdilik bunlar ideal.Nitelik belki zorlar ama yine de yazayım dedim tercih sizin.Türkce için fazla kaynak yok biliyorum ama bizde dil bilgisi için 2 konu vardı ve diğer konular sözcükte anlam falan gibi temelimden dolayı yapabiliyordum.Matematik için bu kaynaklar çok çok güzel bana inanabilirsin özellikle solomat.Fen zaten sevgi işi feni seviyorsan ilgin varsa birazcık da gayretle harika şeyler basabilirsiniz.Paragraf için cozduklerimden hepsi de güzeldi tavsiye ederim.
Hocam peki bir özet yapsanız ne yaparsınız? Fenomen a bu gün aldım. Yani her dersten max 1 2 kitap deseniz hangilerini dersiniz ben de tonguçun 19 kitaplık seti var ona ek olarak alıyorum. İyi geceler.

Hocam peki bir özet yapsanız ne yaparsınız? Fenomen a bu gün aldım. Yani her dersten max 1 2 kitap deseniz hangilerini dersiniz ben de tonguçun 19 kitaplık seti var ona ek olarak alıyorum. İyi geceler.
Hocam o set içinde paragraf vardır diye düşünüyorum.Matematik için solomat alabilirsiniz onun dışında hepsi iyi önerdiklerim içerisinden diğer kişilerin önerilerini izleyin güzelce seçin arasından.Fen için Ankara alabilirsiniz zaten Tonguç fen kitaplari güzeldi ek olarak ankara yayınları güzel olur.Turkce için bir şey diyemeyeceğim dediğim gibi neredeyse hiç çözmedim.

Hocam o set içinde paragraf vardır diye düşünüyorum.Matematik için solomat alabilirsiniz onun dışında hepsi iyi önerdiklerim içerisinden diğer kişilerin önerilerini izleyin güzelce seçin arasından.Fen için Ankara alabilirsiniz zaten Tonguç fen kitaplari güzeldi ek olarak ankara yayınları güzel olur.Turkce için bir şey diyemeyeceğim dediğim gibi neredeyse hiç çözmedim.
Hocam tonguç paragraf var fenomen a var şimdi bana türkçe fen için sağlam kaynak lazım önerileriniz neler?

Ayrıca şunu belirteyim tek benim dediklerime göre kaynak sakın almayın bir sürü kaynaktan video izleyin öyle karar verin ben bu sene girmiş bir gaziyim benim önerilerim yanlış da olabilir doğru da olabilir ben kendi cozduklerimden yazdım sadece yani işin aslı sadece bu mesajlarla kaynak almayın sürekli izleyin görün insanlar neler çözmüş başka diye.Daha sonrasında benim önerimde ki kaynak hoşunuza gitmez diye bunu yazdım o zaman çok büyük vicdan azabı oluyor bende :)

Hocam tonguç paragraf var fenomen a var şimdi bana türkçe fen için sağlam kaynak lazım önerileriniz neler?
Fen için Ankara ve hız dediğim gibi Türkçe için sadece nitelik var iyi diyebileceğim bana basit geldi ama size nasıl gelir bilmiyorum.

Ayrıca şunu belirteyim tek benim dediklerime göre kaynak sakın almayın bir sürü kaynaktan video izleyin öyle karar verin ben bu sene girmiş bir gaziyim benim önerilerim yanlış da olabilir doğru da olabilir ben kendi cozduklerimden yazdım sadece yani işin aslı sadece bu mesajlarla kaynak almayın sürekli izleyin görün insanlar neler çözmüş başka diye.Daha sonrasında benim önerimde ki kaynak hoşunuza gitmez diye bunu yazdım o zaman çok büyük vicdan azabı oluyor bende :)
Mükemmel bir insan kişiliğiniz olduğunu benden başka birisi söylemiş miydi?

Fen için Ankara ve hız dediğim gibi Türkçe için sadece nitelik var iyi diyebileceğim bana basit geldi ama size nasıl gelir bilmiyorum.
Hocam nitelik nasıl kolay geliyor size ya en zor yayıncılıklar arasında.

Çok teşekkür ederim gece gece yüzümde tebessüm oluştu :)

Hocam nitelik nasıl kolay geliyor size ya en zor yayıncılıklar arasında.
Nitelik feni cidden zorladı beni Türkçe özelinde konuşuyorum belki de temelden falan kaynaklı inanın bende bilmiyorum :D

Ya size de danışayım ben fenomen a alsam fen ve matematik de olur mu? ya da türkçe de fenomen fende meb böyle sorar alacağım yine de sorayım size. Şu an elimde olan kitaplar bunlar fen de sinan kuzucu türkçe fenomen ve matematik de yine sinan hoca alacağım baskı yakında şehrimin kırtasiyesinde olacakmış.
1689458205461.png

Ya size de danışayım ben fenomen a alsam fen ve matematik de olur mu? ya da türkçe de fenomen fende meb böyle sorar alacağım yine de sorayım size. Şu an elimde olan kitaplar bunlar fen de sinan kuzucu türkçe fenomen ve matematik de yine sinan hoca alacağım baskı yakında şehrimin kırtasiyesinde olacakmış.Eki Görüntüle 1863658
Fenomen pişman etmez diye düşünüyorum alabilirsiniz.Sinan kuzucu kitapları da iyidir ama denemeleri zordu kitaplarının zorluğu hakkında bilgim yok çok zorsa hemen almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı