8. sınıf kaynak kitap önerisi

Fenomen pişman etmez diye düşünüyorum alabilirsiniz.Sinan kuzucu kitapları da iyidir ama denemeleri zordu kitaplarının zorluğu hakkında bilgim yok çok zorsa hemen almayın.
Zor istesem bi tık zor alırım böyle iyiyim. Çok zor değildir. Fen meb böyle sorar gerek yok aslında.

Zor istesem bi tık zor alırım böyle iyiyim. Çok zor değildir. Fen meb böyle sorar gerek yok aslında.
İnanın o kitaplar hakkında bilgim yok sadece deneme çözmüştüm ben o yayından.Ayrica ben geçen sene izlediğim bir video bırakayım buraya belki size yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun arkadaşimla izlemiştim bir daha izleyeceğim yardımınız için teşekkürler Allah'a emanet.

Ya yine rahatsız ediyorum özür dilerim türkçede ve fende mükemmel diyebileceğiniz bir tane kaynak önerir misiniz?
Türkçe için yine aynı şeyi diyeceğim kusura bakmayın ama az kaynak vardı elimde yine nitelik diyorum ben beğenmiştim tercih sizin.Fen için biraz düşündüm ve ankara diyorum tarzı kolaydan zora ilerliyor ve hoşuma gitmişti ama biraz az soru var gibi. Yalnız yukarıda söylediğim unutmayın lütfen ben sadece kendi çözdüklerimden önerebiliyorum bu kaynaklar aklınızda olsun ama biraz daha bakın benim düştüğüm hataya düşmeyin.

Türkçe için yine aynı şeyi diyeceğim kusura bakmayın ama az kaynak vardı elimde yine nitelik diyorum ben beğenmiştim tercih sizin.Fen için biraz düşündüm ve ankara diyorum tarzı kolaydan zora ilerliyor ve hoşuma gitmişti ama biraz az soru var gibi. Yalnız yukarıda söylediğim unutmayın lütfen ben sadece kendi çözdüklerimden önerebiliyorum bu kaynaklar aklınızda olsun ama biraz daha bakın benim düştüğüm hataya düşmeyin.
Yok hocam sıkıntı yok ben araştırdım size danışıyorum az soru sıkıntı çok olacağını sanmıyorum çünki tonguç da var biterse alırım. Türkçe de niteliğe bakarım.

Hocam Okyanus ve Mozaik yayınlarının zor soruları var, ama biraz soru sayıları az.
Okyanusun hangisini almalıyım ve hangi dersini diyorsunuz hocam?

Yok hocam sıkıntı yok ben araştırdım size danışıyorum az soru sıkıntı çok olacağını sanmıyorum çünki tonguç da var biterse alırım. Türkçe de niteliğe bakarım.

Okyanusun hangisini almalıyım ve hangi dersini diyorsunuz hocam?
Hocam okyanus fen uptade vardı sadece ilk dönem için çok güzeldi o.8 soru normal 4 soru zor olarak her test böyleydi onu da tavsiye ederim.

Hocam okyanus fen uptade vardı sadece ilk dönem için çok güzeldi o.8 soru normal 4 soru zor olarak her test böyleydi onu da tavsiye ederim.
Hocam o zaman soru sayısı baya azdır ya. Sinan kuzucu matematik alacağım kalan 2 ders için kaynak lazım ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı