8. sınıf matematik için zor soru bankası önerisi

Okyanus Master önerenleri anlamıyorum. Kaç öğretmen ile görüştüm hiç biri tavsiye etmiyor. Hepsi şehrimin en iyi öğretmenleri. Bu kitap LGS'ye hazırlamıyor. Sizi LGS'den üste hazırlıyor. Hiç kitabınız kalmassa çözecek o zaman çözülebilir. Ama asla fenomen b, bes ulti, pro test, mozaik gibi kaynaklar varken çözülmez. Moral bozar, gereksizdir.

Fenomen b çok zor tüm herkes a alıyor.
A'da çok güzel. Ben ikisini de çözdüm. Tüm kitapta toplam 24 çözemediğim soru olmuştu. Soruların hepsi LGS tarzı. Mutlaka çözülüp, yapamadıklarınız video çözümünden ya da öğretmeninizden öğrenilmeli.

Okyanus Master önerenleri anlamıyorum. Kaç öğretmen ile görüştüm hiçbiri tavsiye etmiyor. Hepsi şehrimin en iyi öğretmenleri. Bu kitap LGS'ye hazırlamıyor. Sizi LGS'den üste hazırlıyor. Hiç kitabınız kalmazsa çözecek o zaman çözülebilir. Ama asla fenomen B, bes ulti, Pro test, mozaik gibi kaynaklar varken çözülmez. Moral bozar, gereksizdir.

Okyanus Master soruları bir yerden sonra zor gelmiyor. Okyanusu da Fenomen B'yi de çözdüm. Bu yıl matematiği fulledim. Okyanus kesinlikle mükemmel şeyler öğretiyor. Bilinçli şekilde çözersen sana çok şey katabilir. Bir hoca veya büyüğündan dinleyince çok akılda kalıcı oluyor. Soru çözümünden bakarak bunalırsın.(okyanusu çözmeyen arkadaşlarım 15-16 net)

Okyanus Master soruları bir yerden sonra zor gelmiyor. Okyanusu da Fenomen B'yi de çözdüm. Bu yıl matematiği fulledim. Okyanus kesinlikle mükemmel şeyler öğretiyor. Bilinçli şekilde çözersen sana çok şey katabilir. Bir hoca veya büyüğündan dinleyince çok akılda kalıcı oluyor. Soru çözümünden bakarak bunalırsın.(okyanusu çözmeyen arkadaşlarım 15-16 net)
Okyanusu çözmedim ve ben de fulledim bu sene matematiği. Okyanus düzeyi zorlukta değildi sorular. Okyanus gerçekten üst düzey lgsden zor sorulara sahip.

Okyanusu çözmedim ve ben de fulledim bu sene matematiği. Okyanus düzeyi zorlukta değildi sorular. Okyanus gerçekten üst düzey lgsden zor sorulara sahip.
Bu sene bir istisna bence. Eğer ki böyle kolay olmasaydı ben normalden daha fazla rakip eleyebileceğimi düşünüyorum. Ama bu kumara girip okyanus çözmemek iyi değil. 2021 gibi sorulursa kağıtla bakışılır anca. Bu sene o kadar zor sorulacağını sanmıyorum, son lgs olacak yüksek ihtimalle ama yine de okyanus çok önemli bir kaynak. Okyanus çözmeyip de böyle bir yorum yapman bence saçma. Lgs'ye girenlerin vazgeçilmezi Okyanustur. Benim kendi sözüm vardır: "Okyanus çözmeden lgsye girme..."

Hız yayınları soru bankası

Sinerji matematik veya okyanus Master.

Yeni konular

Geri
Yukarı