8.sınıf matematik zor kaynak önerisi

LGS'den tam puan aldım. Açıkçası sinan kuzucu bu seneki LGS'ye uzaktak yakından benzemiyordu. Bu sene baya değişikti hiç bir çözdüğüm deneme gibi değildi sorular. Ama en benzeyeni kıyaslıyorsak Matematik ve Fen Hız yayınları uzman ve ilk kamp serisine benziyordu. Türkçe NarTest omage. Din, İnkılap ve İngilizce biraz sinan kuzucu gibiydi. Bana göre en zoru okyanus master oldu sadece Matematikte. Diğerleri için bilmiyorum.
Kafam çok karıştı herkes farklı bir şey diyor. Ha kitabın parasında değilim ama iyi olmayan bir kaynak alıp moralimi bozmak istemiyorum.

8.sınıfın matematik konularını bitirdim. Hız yayıncılığın falan sorularını yapabiliyorum. Dershaneden ultı aldırmışlardı. Onuda yapabiliyorum. 7.sınıfta 17 net yapıyordum zor denemelerde. Ortalama bir öğrenciyim denilebilir. Zor bir kaynak arıyorum. Ama zor dediğim anlaşılmaz soru kökleri, çelişkili sorular değil. Adam gibi MEB tarzında açık, net ve gerçek anlamda zor sorular olmalı. Önerilerinizi bekliyorum.

LGS'den 477 yaptım en zoru:
Sinan kuzucu LGS'ye çok yakın sorular var.
Okyanus Master.
Arı var.
Nartest.
Nitelik.
Fenomen
Newton.
Karekok.

LGS'den tam puan aldım. Açıkçası sinan kuzucu bu seneki LGS'ye uzaktak yakından benzemiyordu. Bu sene bayağı değişikti hiçbir çözdüğüm deneme gibi değildi sorular. Ama en benzeyeni kıyaslıyorsak matematik ve fen hız yayınları uzman ve ilk kamp serisine benziyordu. Türkçe nartest omage. Din, inkılap ve İngilizce biraz sinan kuzucu gibiydi. Bana göre en zoru okyanus Master oldu sadece matematikte. Diğerleri için bilmiyorum.

Bu sene sağ sol yaptırdılar o kadar hayvan gibi çalıştık sabah 7.30 da evden çıkıyordum akşam 9 da dershane denemesini olup geliyordum.
Dershaneye gitmedim sadece denemelerine bu sene toplam 20 dershane 40 okul 10 tane ben seri deneme yaptım.

LGS'den 477 yaptım en zoru:
Sinan kuzucu LGS'ye çok yakın sorular var.
Okyanus Master.
Arı var.
Nartest.
Nitelik.
Fenomen
Newton.
Karekok.

Bu sene sağ sol yaptırdılar o kadar hayvan gibi çalıştık sabah 7.30 da evden çıkıyordum akşam 9 da dershane denemesini olup geliyordum.
Dershaneye gitmedim sadece denemelerine bu sene toplam 20 dershane 40 okul 10 tane ben seri deneme yaptım.

Sinan Kuzucu'yla bu seneki ara dersler benziyordu sadece. Diğerleri leş gibi.

Bende 50 dershane 45 okul kendim de 40 genel deneme + Sinan Kuzucu Branş Denemeleri, Mozaik Branş, bir sürü daha branş denemesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinan kuzucuyla bu seneki ara dersler benziyordu sadece. Diğerleri leş gibi.

Bende 50 dershane 45 okul kendim de 40 genel deneme + sinan kuzucu branş denemeleri, mozaik branş, bir sürü daha branş denemesi.

Branş denemelerini saymadım hiç, sadece genel seri deneme vardı onlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı