8. sınıf soru bankası önerisi

Fazla değil mi? Gereksiz bence.

İlk dönem sonuna kadar en az 80 soru günlük. Fazla abartmayın ama. İkınci dönem maksimum 200'e çıkın.

Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun hocam. Umarım iyi yerlere gelirsiniz ve Barcelona'yla Real Madrid arasında tercih yaparınız. :D
İnşallah hocam. Sizin de her şey gönlünüzce olsun.

Fazla değil mi? Gereksiz bence.

İlk dönem sonuna kadar en az 80 soru günlük. Fazla abartmayın ama. İkınci dönem maksimum 200'e çıkın.

Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun hocam. Umarım iyi yerlere gelirsiniz ve Barcelona'yla Real Madrid arasında tercih yaparınız. :D
Sizce gereksiz olabilir benim hedefim 5. sınıftan beri galatasaray lisesiydi oldu çok şükür. Ben ağustosta konulara başladım yaz bittiğinde 1. dönemin çoğu konusu bitmişti zaten sadece 1. dönem soruldu bizde benim için kötü oldu çünkü ilk ara tatilde 2 dönemide bitirmiştim. Günde 2 deneme + meb soruları çözüyordum son ay. Bu şekilde tam puan yaptım kim kafasına nasıl esiyorsa öyle çalışsın alsın 350 400ünü otursun ne diyeyim.

Sizce gereksiz olabilir benim hedefim 5. sınıftan beri Galatasaray lisesiydi oldu çok şükür. Ben ağustos'ta konulara başladım yaz bittiğinde 1. dönemin çoğu konusu bitmişti zaten sadece 1. dönem soruldu bizde benim için kötü oldu çünkü ilk ara tatilde 2 dönemide bitirmiştim. Günde 2 deneme + MEB soruları çözüyordum son ay. Bu şekilde tam puan yaptım kim kafasına nasıl esiyorsa öyle çalışsın alsın 350 400'ünü otursun ne diyeyim.

Sizce gereksiz olabilir diyorsunuz ama cidden gerek yok. Bende 494 yaptım 1 soru yanlışım var o da biraz heyecandan gibi bir şey. Yani cidden abartmışsınız diye düşünüyorum bu yılı zehir etmeye gerek yok çok kasmasına da gerek yok.

Sizce gereksiz olabilir diyorsunuz ama cidden gerek yok. Bende 494 yaptım 1 soru yanlışım var o da biraz heyecandan gibi bir şey. Yani cidden abartmışsınız diye düşünüyorum bu yılı zehir etmeye gerek yok çok kasmasına da gerek yok.
Bu sene kolay olmasaydı yapamazdın. Tamamen şans işi belki 2024 te çok daha zor soracaklar. Ayrıca hangi okuldasın söyleyebilir misin?

Bu sene kolay olmasaydı yapamazdın. Tamamen şans işi belki 2024'te çok daha zor soracaklar. Ayrıca hangi okuldasın söyleyebilir misin?

2024'te daha zor olacak diye bir kaide yok bunu bilemezsin. Bu sene içinde aynısını söylüyorlardı. Bu arada ben zor denemeler de dahil yüksek alıyordum. Fazla büyük konuşmaya gerek yok. Cidden abartıyorsunuz. Bursa Tofaşa gideceğim okul olarak da. Taşınacağımız için onu seçtim.

Dershaneye giden, 5489 kalem kullanan, dershaneyi hayatı yapan kızdan kat kat yüksek aldım. Arkadaşların gidiyorsa isteyebilirsin parayla. Cevap anahtarı almayı unutma :D Bana hep unutuyorladı gidiyordu güzelim deneme.

Çok çözmedim. Mart ayına kadar günlük 130. Marttan sonra her gün deneme+50 soru bırakıyordum. Ben çoğunlukla okulda çalıştığım için evde rahat takıldım. Ama şanslıydım. Matematik zor gelse batırırdım.

Sınavsıza yerleştim :D Sporda ilerleyeceğim. En iyisi.
Türkiye de torpil olmadan çok zor spor işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı