8.sınıf soru bankası önerisi

Seviyene göre değişir . 2023 LGS öğrencisi olarak Türkçe için MEB’in verdiği kaynakları+Fenomen Matematik için MEB kaynakları (orta-düşük seviye için mor orta ileri seviye için mavi) kitabı öneririm. Ara dersler Ankara kazandırandı sanırım Fen için Ankara kazandıran-Master okyanus 466 aldım bir de 2 soruyu başta doğru yapmıştım sonradan değiştirdim. Sınav için de soruları dikkatli oku ve ilk doğru olduğunu düşündüğün doğrudur ama yine de gözlemle sınavda 3 soru değiştirdim 3 ü de ilk hali doğruymuş ama nasip..

ak Türkçe için MEB’in verdiği kaynakları+Fenomen Matematik için MEB kaynakları (orta-düşük seviye için mor orta ileri seviye için mavi) kitabı öneririm. Ara dersler Ankara kazandırandı sanırım Fen için Ankara kazandıran-Master okyanus 466 aldım bir de 2 soruyu başta doğru yapmıştım sonradan değiştirdim. Sınav için de soruları dikkatli oku ve ilk doğru olduğunu düşündüğün doğrudur ama yine de gözlemle sınavda 3 soru d
Teşekkür ederim. 8.sınıf için başka önerileriniz varmı?

Teşekkür ederim. 8.sınıf için başka önerileriniz varmı?
Hocam 10 lu karmalar 8 li karmalar oluyor Nisan sonu Mayıs başı onları da alın Mayıs ayı en kötü 3 günde 2 deneme çözün. Birde Türkçe için Günay keşfet vardı paragraf için o da iyidir Sinan Kuzucu çok öneren arkadaşlar oldu ama ben almadım ailenizin durumu çok iyi değilse almanıza gerek yok para israfı diğerleri aklıma geldikçe yazarım . Umarım istediğin liseye gidersin 😊

Başlangıç için GO yayınlarının setini alabilirsin. Konuyu ilk işlediğinde açıp çözebileceğin 1 test içinde 12 soru varsa 10'unun kazanım 2'sinin beceri temelli olduğu öğretici bir kitap. Ki bu sene soru tutturdular diye hatırlıyorum.

Matematik için Yokyok yayınlarından daha kaliteli sorulara sahip bir kitap görmedim. Onun dışında Ankara, Nitelik ve Hız yayınları da iyidir. Branş denemesi olarak Ankara, Günay Yayınları ve Matador'un 1. dönem kitapları güzeldi.

Türkçe'de Ankara yayınları oldukça başarılıydı. Paragraf olarak da öyle.

Fende Nitelik yayınlarının soruları gerçekten çok güzel. Branş denemesi olarak Ankara gayet iyi.

Sosyal'de Adrenalin Yayınları gerçekten güzel.

Din'de Dinlendiren Defter iyidir.

Ayrıca 15 tatil öncesi Ünlüler Karması gibi denemeler alın. Yalnız acele edin. Çoğu zaman bitiyor bu tür ürünler. Umarım güzel bir sonucun olur.

Başlangıç için GO yayınlarının setini alabilirsin. Konuyu ilk işlediğinde açıp çözebileceğin 1 test içinde 12 soru varsa 10'unun kazanım 2'sinin beceri temelli olduğu öğretici bir kitap. Ki bu sene soru tutturdular diye hatırlıyorum.

Matematik için Yokyok yayınlarından daha kaliteli sorulara sahip bir kitap görmedim. Onun dışında Ankara, Nitelik ve Hız yayınları da iyidir. Branş denemesi olarak Ankara, Günay Yayınları ve Matador'un 1. dönem kitapları güzeldi.

Türkçe'de Ankara yayınları oldukça başarılıydı. Paragraf olarak da öyle.

Fende Nitelik yayınlarının soruları gerçekten çok güzel. Branş denemesi olarak Ankara gayet iyi.

Sosyal'de Adrenalin Yayınları gerçekten güzel.

Din'de Dinlendiren Defter iyidir.

Ayrıca 15 tatil öncesi Ünlüler Karması gibi denemeler alın. Yalnız acele edin. Çoğu zaman bitiyor bu tür ürünler. Umarım güzel bir sonucun olur.
Sağolun teşekkür ederim.

Geri
Yukarı