8 yaşındaki yeğenim için oyun tavsiyesi

Şiddet ve kan bulundurmayan demişsiniz ama ben ufakken Uncharted oyunlarını çok sevmiştim. Biliyorum uygunluğu tartışılır ama farklı bir cazibesi vardı benim için.
Poly bridge oynatabilirsiniz. Hoşuna gidebilir. Köprü yapma oyunu.
Slime Rancher'ı beğenebilir.
Stardew Valley, Terraria ve Minecraft da olabilir.

Siz ona bir de NFSU2 oynatın hocam tam olsun. İstersen %100 save'i kurup tüm kilitler açarak arabayı istediğin gibi modifiye et, istersen hikaye modunu oyna istersen custom yarış. Benim dünyada atari oyunlarından sonra oynadığım ilk oyundur kendisi. Bir akrabamızda zamanında ps2 vardı onda oynamıştım belki 6 yaşındaydım nasıl da sevmişim oyunu da aklıma kalmış :D

Herhangi bir lego oyunu, son çıkan lego star wars skywalker saga tavsiyem, fazla pahalı gelirse ps plusta da var
Hocam bunu çok beğendim güzel bir oyuna benziyor. Hard diskimde boş alan yok ilk fırsatta yükleyeceğim

Siz alın ben yaparım. DS, DSLite, DSi, DSi XL var. 2DS ve 3DS ayrı.
Peki hocam bu saydığın modellerin farkı nedir hangisini alsam uzun ömürlü olur? Benim amacım aslında hafızası bol olsun değişik oyunlar yükleyebileyim hem de eskiden atari zamanında olan Popeyes Temel Reis, Super Mario, Contra, Tank oyunu gibi nostalji şeyler de yüklemek istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı