80.000 TL Araç Tavsiyesi

Sıfır, dizel-otomatik bir Renault Clio almanı önerebilirim.

Clioyu model olarak pek beğenmiyorum. O kadar parayı o araca vermek istemem açıkcası. Fikriniz için teşekkür ederim.

2. el Toyota Corolla , Opel Astra alabilirsiniz.

Bu araçlar her ne kadar zamanının iyi araçları olsa da teknolojileri eski. Yeni kaput çıkmadı diye biliyorum.

Leon FR al az yakar çok kaçar gayette donanımlı bir araç.

Bahsettiğin bu araç ne yazık ki 90.000 den başlıyor. Ya da ben bulamadım.

Beklentilerinize göre dört adet model önerebilirim.
Renault Megane Sedan:
Gayet güncel bir model olmasıyla birlikte genişliği ve bagaj hacmiyle tam bir aile otomobili. Benzinli modeli yakıt olarak sizi üzebilir. Şanzıman ve motor olarak gayet iyi modeldir. Ülkemizde çok çeşitli opsiyonlar ile sunuluyor, bakmanızı tavsiye ederim.
Skoda Octavia:
Tıpkı Megane'da olduğu gibi genişliği ve bagaj hacmi aile otomobili özellikleri taşıyor. Belirttiğiniz yıllar arasında şanzıman açısından sorun olacağını düşünmüyorum.
Volkswagen Jetta:
Belirttiğim diğer modellere göre güncelliğini kaybetse de hala popülerliğini koruyan bir otomobil. Belirttiğiniz fiyatın yaklaşık 5000 lira altına 2016 1.2 TSI alabiliyorsunuz.
Opel Astra:
Güncellik sizin için önemli değil ise sizi üzmeyecek bir otomobil.
Gerisi sizin zevkinize kalmış.

Renault Megane Sedanlar yenileri çok hoş ama çok pahalılar. Benim bütçeme uygun düşmüyor ne yazık ki.

Jetta, Astra yukarıda dediğim gibi sağlam araçlar ama içleri boş. Araç kasaları eski. O kadar paraları bu araçlara vermek pek doğru gelmiyor.

Bu aracın, bu kasasına bitiyorum; Mazda 3 1.5 SkyActive-G Power Sense 2014 Model 81.750 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 493930754

Onun dışında, 2014-2015 VW Passat tercih edebilirsiniz. 2017 kasası ile aynı kasası var, iç dış mükemmel. Deri koltuklu olanı da var.

Mazda 3 güzel araç ama bir aile aracı olduğunu düşünmüyorum. Tek olsaydım tercih edebilirdim. Passatlar ise 80.000 lik bütçeme uymuyor ne yazık ki pahalı araçlar onlar ve içleri boş. Full olanlar ise 100.000 den başlıyor.

Yanlış yazmışım. VW Jetta olacaktı. Bir arkadaşımın babasında var dediğim kasa, ondan biliyorum. Orta halli dolu bir kasa, deri koltukları felan da var ve yeni kasa haliyle çok hoş. 76 bin gibi bir rakama almıştı. Kilometresi de düşüktü, çok temiz araçtı.

2016 model Golf 1.2 TSI Comfortline' ı yaklaşık 10.000-15.000 km arası çok rahat bulabilirsin. Onun dışında i2o active in 1.4 lük modeline bakabilirsin.

İyidir ama Leon modeli gençler tarafından çok tercih edildiği için araçlar yorulmuş oluyor. Temizini bulursanız iyi olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı