80.000 TL sistem önerisi

bu iki monitörden hangisi daha iyidir

@@messinicocugu

@@waltmeisterrr

Keşke monitörü en son alsaydınız ölü piksel falan çıkarsa daha az sorun yaşardınız.
hocam mönitörü denemek için kasam var fazladan.

bu iki monitörden hangisi daha iyidir

@@messinicocugu

@@waltmeisterrr

hocam mönitörü denemek için kasam var fazladan.
Hocam iki ürünede dair pek bilgim yok ne yazık ki ama MSI sunduğu teknolojilerden dolayı daha cazip gibi geldi bana size tavsiyem monitör kategorisinde konu açmanız.

hocam bizim fiyat bandımız 13-15 bin arası daha bu monitöre kasa toplayacağız

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8 Asus TUF Gaming GT502 Siyah ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kasayı bizzat tavsiye ederim 10 adet fan takabilirsin

79.000 TL tutuyor aşağı yukarı

Son düzenleme:
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Kasayı bizzat tavsiye ederim 10 adet fan takabilirsin

O sisteme bu PSU hiç olmamış hocam ayrıca kasa da o fiyatı hiç haketmiyor bence. İşlemci için de 7900x3D veya 7950x3D beklenebilir şurda 1 hafta bile kalmadı lansmanına ayrıca hemen hemen aynı fiyattan çıkacaklarını düşünüyorum.

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Kasayı bizzat tavsiye ederim 10 adet fan takabilirsin

Soğutucu ve RAM'leri şiddetle tavsiye ederim. Kasa zevk işi ancak soğutması kablolama ve fan kontrolcu vb özellikler bakımından tavsiye ederim. Fiyat olarak gerek yok derseniz eğer... Alternatifi düşünülebilir... Ancak ilk linkte bulunan kasa hacim olarak daha geniş.

O sisteme bu PSU hiç olmamış hocam ayrıca kasa da o fiyatı hiç hak etmiyor bence. İşlemci için de 7900x3D veya 7950x3D beklenebilir şurada 1 hafta bile kalmadı lansmanına ayrıca hemen hemen aynı fiyattan çıkacaklarını düşünüyorum.

Bizzat kendim şirketimde kullanıyorum PSU'yu yani birçok kaliteli marka PSU'da kullandım benim bir şikayetim yok. Tabii alternatifler olmalı mutlaka ancak işlemci için bir şey diyemem kesinlikle render boyutu varsa tabii ki de X3D serisi bir işlemci beklenmeli ancak yazdığım işlemci piyasanın en güçlü işlemcilerinden. Kaldıkı layıkıyla bu işlemcide render verir.
Sizin içinde alternatif PSU bırakıyorum hocam :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı