80 Ekran Televizyon Önerisi

Bu ürünü aldım, kullanıyorum. Görüntü kalitesi, sesi vs. bunlarda bir sıkıntı yok fakat kanal geçişi ve içindeki işletim sistemi biraz sıkıntılı. Bir zaman sonra bazen donmaya ve yavaşlamaya başladı. Mi Stick gibi bir ürün kullanacaksanız çok iyi tercih diyebilirim.

Bu ürünü aldım, kullanıyorum. Görüntü kalitesi, sesi vs. bunlarda bir sıkıntı yok fakat kanal geçişi ve içindeki işletim sistemi biraz sıkıntılı. Bir zaman sonra bazen donmaya ve yavaşlamaya başladı. Mi Stick gibi bir ürün kullanacaksanız çok iyi tercih diyebilirim.
Tek kullanım amacı kanal izlemek. Mi Stick fazla fonksiyonlu amaca göre ama sağol. Sanırsam HD cihazmış, çok göze batıyor mu hd olması, ona göre üstüne biraz daha koyup full hd modellere de bakabilirim.

Tek kullanım amacı kanal izlemek. Mi Stick fazla fonksiyonlu amaca göre ama sağ ol. Sanırsam HD cihazmış, çok göze batıyor mu HD olması, ona göre üstüne biraz daha koyup Full HD modellere de bakabilirim.

Hayır göze batmıyor. Dediğim gibi görüntü kalitesi güzel. Ailen için alacağını söylemişsin ve kaliteli olduğunu onlar da düşünecektir eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı