80 TL Steam sepet tavsiyesi

Vegas

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, yaz indirimlerinden Detroit: Become Human, Little Nightmares, TWD: The Telltale Definitive Series, Punch Club ve Beat Cop aldım. Steam cüzdan'da 82 TL kaldı. Genelde büyük indirim dönemlerinde toplu alıyorum oyunları. Oyun türü fark etmez, genel olarak parasının hakkını veren kaliteli yapımlar almayı tercih ediyorum. Sizce Metro: Exodus + yanına bir oyun mu almalıyım? Yoksa karışık bir sepet mi yapsam?

Almayı düşündüklerim:
  • Metro Exodus
  • Mortal Kombat 11
  • Papers, Please
  • Northgard

Terraria al alırsan yanına Don't Starve'de alabilirsin ve eğer uzaya ilgin var ise Space Flight Simulator, Universe SandBox 2, Space Haven ve Kerbal Space Program alabilirsin.

Merhaba, yaz indirimlerinden Detroit: Become Human, Little Nightmares, TWD: The Telltale Definitive series, punch club ve beat cop aldım. Steam cüzdan'da 82 TL kaldı. Genelde büyük indirim dönemlerinde toplu alıyorum oyunları. Oyun türü fark etmez, genel olarak parasının hakkını veren kaliteli yapımlar almayı tercih ediyorum. Sizce metro: Exodus + yanına bir oyun mu almalıyım? Yoksa karışık bir sepet mi yapsam?

Almayı düşündüklerim:
  • Metro Exodus.
  • Mortal Kombat 11.
  • Papers, please.
  • Northgard

Eğer diğer 2 Metro oyununu oynamadıysanız onları da almanızı tavsiye ederim. Hikayesi bağlantılı Exodus ile.

Birden çok şey alayım dersen:

Eğer diğer 2 Metro oyununu oynamadıysanız onları da almanızı tavsiye ederim. Hikayesi bağlantılı Exodus ile.

Metro 2033 Redux ve Last Light'ı oynayıp bitirdim. Aslında Exodus'u da almak istiyorum fakat karar veremedim.

Birden çok şey alayım dersen:

Asetto Corsa hariç diğerleri var, teşekkür ederim.

Eğer ki Star Wars serisine ilginiz varsa bu oyunu oynamalısınız:

Eğer ki Star Wars serisine ilginiz varsa bu oyunu oynamalısınız:

Bunların da hepsi var. :D

Metro 2033 Redux ve Last Light'ı oynayıp bitirdim. Aslında Exodus'u da almak istiyorum fakat karar veremedim.

Asetto Corsa hariç diğerleri var, teşekkür ederim.
İsterseniz size %20 indirimli şekilde Steamden gönderebilirim. İstediğiniz oyun 100 TL ise bana İninalden 80 lira gönderirsiniz ben de size Steamden hediye yoluyla atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı