80 TL'ye Assassin's Creed Odyssey alınır mı?

Pentium G4560

Kilopat
Selamlar, AC serisine hatta genel olarak Ubisoft yapımı oyunlara uzağım. Çeşitli mecralarda kendilerini fazla tekrar ettikleri yönünde eleştirileri göre göre sanırım bi' ön yargı oluştu bende. O yüzden şimdiye dek pek bir Ubisoft oyununa para vermedim, oynamadım. Ancak şu sıralar oynayacak bir şeyler arıyorum ve gözüme Odyssey çarptı. Origins daha uygun fiyatlı olmasına rağmen, teması hoşuma gitmediği için direkt eledim kafamda. Alırsam Odyssey alacağım. Sizce bu fiyatıyla alınır mı? Bir de Deluxe Edition fiyatı standart sürümünden sadece 3 lira daha fazla. Deluxe halinin standarta göre fazlası nedir? Cevaplarsanız iyi olur. Teşekkürler. :)

Açık dünya ve küçük çaplı RPG oyunlarını seviyor musunuz? Mesela Witcher serisini oynadınız mı? Ona göre size öneride bulunacağım da :D
Severim hocam, Witcher serisinden 3. oyunu oynadım sadece ve sonunu getiremeden bıraktım. :D Eskiden uzun süren oyunları oynayamıyordum, PC başında daralıyordum resmen :D Ama bu sorunumu aştım yıllar geçtikçe, aksine şimdi uzun soluklu oyun peşindeyim, Witcher 3'e de tekrar başlamak istiyorum aslında başından sonuna dek bu kez, ama çok fazla unutmadığım sahnesi var. Tekrar oralardan geçerken oyundan çıkma isteği doğurabilir bende. O yüzden bir köşeye bıraktım tekrar oynama fikrini diyebilirim. Her neyse uzatıyorum.. Önerinizi dinliyorum. :)

Epic kuponu ile 20 liraya denk geliyor, kuponları bekleyin. Bu şekilde 80 liradan daha ucuza DLC'li bir şekilde bile alabilirsiniz.

Teşekkürler tavsiyeniz için, Steam koleksiyonu yapmakla kafayı biraz kırmış biri olsam dahi, göz önünde bulunduracağım. :)

sonunu getiremeden bıraktım

Ya eğer ki Witcher 3'ün bile sonunu getiremediyseniz bu oyun 10 15 saat sonra sıkar bence. Pek önermiyorum o yüzden. Farklı bir öneri isterseniz Tomb Raider serisini öneririm. Çok iyi bir hikayesi yok ancak sürüklüyor ve tadında bitiyor. Başka tür söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım

Geri
Yukarı